redmi-orta-segmentte-fark-yaratacak-yeni-akilli-telefon-serisini-duyurdu-turbo-rK7DXev9.jpg

Redmi, Orta Segmentte Fark Yaratacak Yeni Akıllı Telefon Serisini Duyurdu: Turbo!

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin alt markası olarak hizmet veren Redmi, dikkat çeken bir karara imza attı. Şirket, “Turbo” olarak isimlendireceği bir akıllı telefon serisi duyurdu. Bu akıllı telefonlar, Redmi K Serisi ile Redmi Note serisinin ortasına konumlanacak.

Redmi’nin yeni akıllı telefon serisi, tamamen performansa odaklanacak. Redmi patronu Thomas Wang tarafından yapılan açıklamaya nazaran Redmi Turbo serisi, orta segmentte yeni bir soluk kazandıracak.

Turbo serisindeki birinci model “Redmi Turbo 3” olacak

Redmi’den yapılan açıklamalara nazaran Redmi’nin yeni serisindeki birinci akıllı telefon, “Turbo 3” olarak isimlendirilecek. Bu akıllı telefon, Snapdragon 8 serisi işlemciyle donatılacak. Redmi, bu güçlü işlemci ile orta segmentte kıymetli bir işe imza atmış olacak.

Ancak ne yazık ki Redmi Turbo 3’ün tüm özelliklerini ve dizaynını bilmiyoruz. Şirket, şu an için bununla ilgili yeni bir açıklama yapmadı. Ancak Thomas Wang, nisan ayı içinde bir aktiflik düzenleyeceklerini ve Redmi Turbo 3’ü resmî olarak duyuracaklarını söyledi. Lansman, telefonun dizaynını ve tüm özelliklerini gözler önüne serecek.

Comments are closed.