rayman-3-unreal-engine-5te-nasil-gorunurdu-ZXY6ynkG.jpg

Rayman 3 Unreal Engine 5’te Nasıl Görünürdü?

 
Son devirlerde mod geliştiricileri oyunları Unreal Engine 5 oyun motoruna aktarmaya devam ediyor ve artık ise ikonik bir oyun olan Rayman 3 yeni bir yapıya ve görünüme kavuşuyor. Mod geliştiricisi Mark Holubowski tarafından geliştirilen bu sürüm hayranları heyecanlandıracak cinsten.
 
Karakterin temel mekanikleri yine tasarlandı
 
 
 
Rayman 3, platform ve macera ögelerini içeriyor ve tıpkı vakitte 2003 yılında piyasaya sürüldü. Hasebiyle eski bir oyun olan bu eski ve nostaljik oyunları günümüze uyarlamayı hedefleyen mod geliştiricileri, Rayman 3 üzerinde de bir epey çalışmış durumda. Bu proje ile birlikte hem oyunun alanı yine tasarlandı hem de etkileyici bir ortamın bizlere sunulduğunu belirtebiliriz.
 
Orijinal oyunda olduğu üzere Rayman karakteri yeni sürümde zıplayabiliyor, para toplayabilir ve düşmanlarla savaşabiliyor. Hasebiyle yepyeni mekaniklerin direkt yeni oyun motoruna taşındığını görebiliyoruz. Ek olarak geliştirici mücevher toplamak için hareket, dövüş ve puan sistemi üzere temel mekaniklerin bir kısmını bile yine tasarlamış durumda.
 
Aşağıda izleyebileceğiniz görüntü oyunun yeni sürümünün direkt ayrıntılarını bizlere aktarıyor ve hem grafiklerinden hem de oynanış mekaniklerinden çeşitli imajlar içeriyor.
 
 

Comments are closed.