pubg-battlegrounds-291-guncellemesi-yok-edilebilir-topraklari-oyuna-ekliyor-fhuL4atB.jpg

PUBG: Battlegrounds 29.1 Güncellemesi Yok Edilebilir Toprakları Oyuna Ekliyor

 
KRAFTON, Inc.PUBG: BATTLEGROUNDS 29.1 güncellemesinin bugün prestijiyle sunuculara geldiğini duyurdu. Güncelleme, yok edilebilir yerleri, Ducati iş birliğini, yeni bir yakın dövüş silahını ve çeşitli oyun içi istikrar iyileştirmelerini içeriyor.
 
Yok edilebilir Yerler:
 
 
Bu güncellemeyle birlikte, PUBG: BATTLEGROUNDS 2024 Yol Haritasında duyurulan ‘Yok edilebilir Arazi’ özelliği Rondo’ya geldi; bu özellik, oyuncuların açık alanlarda savaşlara girerken siper ve yeni akın rotaları oluşturmak için araziyi yok etmelerine imkan tanıyor. Topraklar, yeni eklenen yakın dövüş silahı ‘Kazma’, kimi fırlatılabilir eşyalar ve araç patlamalarıyla yok edilebiliyor. 
 
Ducati İş Bİrliği:
 
 
 
İtalyan premium motosiklet markası ‘Ducati’ ile iş birliği artık sizlerle.  Bu iş birliği aracılığıyla oyuncular, PUBG: BATTLEGROUNDS’ta Ducati Özel Araç kozmetikleri de dahil olmak üzere çeşitli iş birliği eserleri kazanabilecek. Özel Araç kozmetikleri, ‘Basamak Atlama Paketi’ ve ‘Ganimet Zulası Paketleri’ aracılığıyla sunulan ‘Ducati Jetonları’ toplanarak elde edilebiliyor; Paketler 9 Nisan’dan 8 Mayıs’a kadar masaüstü sürümünde ve 18 Nisan’dan 16 Mayıs’a kadar da konsol sürümlerinde satışta olacak.
 
Rondo Güncellemeleri:
 
 
 
Rondo, dereceli oyuna eklendi ve birden fazla elektronik aygıtı devre dışı bırakan EMP Bölgesinin frekansında azalmalar sağlanarak bölge genel olarak güzelleştirildi. İmdat Kalkanı Fişeğini kullanınca gelen İmdat Kalkanı hava yardımlarının sayısı 3’ten 2’ye düşürüldü ve boyutları da biraz küçültüldü. Ayrıyeten Rondo’daki Oyun İçi Çabaları ve birtakım arazi, objeler ve çevresel ögelerde iyileştirmeler yapıldı.
 
Genel İyileştirmeler:
 
29.1 güncellemesiyle SCAR-L, AKM, Panzerfaust ve Mk12 üzere birtakım silahların da dengelerinde düzenlemelere gidildi. Güncelleme ayrıyeten bot hareketi ve davranışlarında iyileştirmeler, Ustalık Madalyalarının eklenmesi ve ‘Survivor Pass: Comic Chaos’u da içeriyor.
 
 
 
basın bülteni 

Comments are closed.