oppenheimer-ve-peaky-blinders-yildizi-cillian-murphy-far-cry-7de-karsimiza-cikabilir-KQPOdFVj.jpg

Oppenheimer ve Peaky Blinders Yıldızı Cillian Murphy, Far Cry 7’de Karşımıza Çıkabilir

Ubisoft’un Far Cry serisi, üçüncü oyunla çıtayı o kadar üst taşıdı ki sonradan birebir etkiyi yaratacak bir oyunu yakalamak için Ubisoft, daima farklı şeyler denemek zorunda kaldı. Bu denemeler ortasında tutanlar da oldu, şirketin yerden yere vurulmasına sebep olanlar da. Örneğin Far Cry 5’le oyuncuların bir nebze gönlünü kazanan şirket, Far Cry 6’da birebir etkiyi yakalayamamıştı.

Yani en azından oyun bağlamında bu böyleydi. Çünkü oyunu asıl taşıyan yanı, Breaking Bad yıldızı Giancarlo Esposito’nun varlığı oldu. Oyunun baş berbatı olarak karşımıza çıkan ünlü oyuncu, oyunun pazarlamasında da sık sık kullanılmıştı. Şimdiyse son vakitlerin öne çıkan oyuncularından birinin bir sonraki Far Cry oyununda karşımıza çıkması bekleniyor.

“Cillian Murphy’nin oyunda olacağını söylemedim.”

Son vakitlerin en tanınan üretimlerinden Oppenheimer ve Peaky Blinders’ta yer alan oyuncu, j0nathan isimli kullanıcının tezlerine nazaran Far Cry 7’ye bir formda dahil olabilir. Tezin sahibi olan j0nathan, daha evvel isabetli sızıntılar paylaşmıştı. Ancak burada bunun bir sızıntı olmadığını kendisi belirtti.

Bunun haricinde Far Cry 7’nin öyküsünden geçtiğimiz periyotta elde edilen bilgiler, ailemizi bir topluluğun elinden kurtatrmak için vakte karşı (72 saat) çaba ettiğimizi gösteriyordu. Cillian Murphy fotoğrafını paylaşan j0nathan, bu kısma işaret eden görsellere de paylaşımında yer verdi.

Fakat daha sonradan kendi paylaşımını alıntılayarak, “Oyunda olacağını söylemedim.” biçiminde bir paylaşım yaptı. Pek çok kişi de münasebetiyle hayal kırıklığına uğradı.

Daha evvelki sızıntılar, oyunun Kimsan isimli, Sarıdeniz açıklarındaki bir adada geçeceğini ve Far Cry: Rise ismiyle çıkacağını belirtiyordu. Oyunun 2025 baharında çıkması bekleniyor. Her ne kadar j0nathan, Cillian Murphy sızıntısı konusunda hayal kırıklığına uğratsa da ünlü oyuncu, Far Cry’a epeyce güzel bir hava katacaktır. Sizce Cillian Murphy, oyunda karşımıza çıkacak mı?

Comments are closed.