far-cry-7nin-berbat-adami-belirli-olmus-olabilir-YezdPQnN.jpg

Far Cry 7’nin berbat adamı belirli olmuş olabilir!

Far Cry serisinin her yeni oyunu, heyecan verici öyküleri, eşsiz karakterleri ve etkileyici dünyalarıyla oyunseverleri kendine çekmeyi başarıyor. Far Cry 6’da Breaking Bad’ten Gus olarak tanıdığımız Giancarlo Esposito vardı. Yeni sızıntılara nazaran, Far Cry 7 ‘nin geliştirilme basamağında olduğu ve tekrar çok ünlü bir oyuncuyla çalışıldığı belirtiliyor.

Far Cry 7 ’de Cillian Murphy’nin başrolde olabileceği söyleniyor

Cillian Murphy’nin mümkün rolü, oyunseverler ortasında büyük heyecan yaratmış durumda. Ünlü aktörün, daha evvelki performanslarıyla edindiği ünü göz önünde bulundurduğumuzda, Far Cry 7 ‘nin atmosferine ve kıssasına büyük bir derinlik katabileceği düşünülüyor. Kendisini 28 Days Later, Inception, Peaky Blinders ve Oppenheimer’dan tanıyoruz.

Murphy’nin mümkün rolü hakkında kesin bir bilgi olmamakla birlikte, onun bu projede yeni berbat adam olacağı düşünülüyor. Sızıntılarıyla tanınan j0nathan, X’te paylaştığı gönderiyle bu kanıyı ortaya attı.

Yine sızıntılara nazaran, Far Cry 7 ‘nin “doğrusal olmayan” bir öyküye sahip olacağı ve oyuncuların ailesinin kaçırılmasıyla başlayacak bir maceraya atılacağı söyleniyor. Bu defa, oyuncuların ailesini kurtarmak için yalnızca 72 saatlik bir mühletleri olacak.

Far Cry 7’nin geliştirilmesi sürecindeki başka değerli bir nokta da Ubisoft’un birçok hayranı tarafından heyecanla karşılanan bağımsız bir çok oyunculu oyun üzerinde çalışması.

Cillian Murphy’nin mümkün iştiraki ve oyunun yeni özellikleri, serinin hayranlarını heyecanlandırıyor ve Far Cry cihanında yeni bir maceraya atılmak için sabırsızlanmalarına neden oluyor. Ubisoft’un resmi açıklamalarını beklerken, oyuncular Far Cry 7’nin ne üzere sürprizlerle dolu olacağını merakla bekliyorlar.

Comments are closed.