oneplus-yeni-yapay-zeka-ozelligini-duyurdu-RUA6QGBY.jpg

OnePlus yeni yapay zeka özelliğini duyurdu!

Yapay zeka yenilikleri duyurulmaya devam ediyor. Telefon dalında de faal olarak geliştirilmeye devam eden yapay zeka artık de OnePlus tarafından yeni bir bilhassa geldi. OnePlus’ın duyurduğu en yeni yapay zeka özelliği AI Eraser olarak isimlendirilen fotoğraf düzenleme oldu. OnePlus aygıtlarda kullanılabilecek olan yeni özellik kıymetli gelişmelerle birlikte geliyor. İşte OnePlus yapay zeka özelliği AI Eraser detayları…

OnePlus AI Eraser, yapay zeka inovasyonu olarak geliyor

Yapılan açıklamalardan da anlayabileceğimiz üzere yeni özellik, OnePlus’ın gelişmiş algoritması ve AI teknolojisi ile güçlendirilmiş olup birtakım aygıtlarda kullanılabilir durumda. Artık, OnePlus AI Eraser özelliği sayesinde istenmeyen öğeleri fotoğraflar üçüncü parti uygulama kullanmadan kaldırabilirsiniz.

Android üzerinde üçüncü parti uygulamalar aracılığıyla fotoğraflardan istenmeyen öğeleri kaldırabilirken, OnePlus AI Eraser özelliği sayesinde artık OnePlus kullanıcıları, Galeri uygulaması üzerinden silme süreci gerçekleştirebilecekler.

OnePlus’ın yeni özelliği AI Eraser, OnePlus 12, OnePlus 11, OnePlus Open, ve OnePlus Nord CE 4 modellerine bu ay içerisinde sunulacak. Kullanıcılar, yeni özellik sayesinde rastgele bir gayret sarf etmeden yayaları, çöpler yahut kusurlar üzere nesneleri kaldırabiliyorlar. Ayrıyeten yapay zeka özelliği imajın geri kalanını tahlil ederek fotoğrafı doldurabiliyor ve art planla meselesiz bir halde entegre edebiliyor.

AI Eraser özelliği hakkında konuşan OnePlus Başkanı ve CEO’su Kinder Liu şunları söyledi:

“Kullanıcıları gelişmiş, pratik teknolojiyle güçlendirmek OnePlus olarak tutkumuzdur. Taşınabilir aygıtlarda üretkenlik ve yaratıcılıkta ihtilal yaratabilecek üretken yapay zekanın muazzam potansiyeline inanıyoruz. OnePlus’ın üretken yapay zekayı kullanan birinci özelliği olan Yapay Zeka Silgisi, fotoğraf düzenleme ortamını dönüştürerek yapay zeka yoluyla kullanıcı yaratıcılığını ortaya çıkarma yolculuğumuzdaki birinci adımdır. Kullanıcıların zahmetsizce harika fotoğraflar oluşturmasına imkan tanır.

Bu yıl daha fazla yapay zeka özelliğini açıklamaya hazırlanıyoruz ve bunların yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Peki ya siz OnePlus AI Eraser özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Comments are closed.