ninja-theory-oyuncular-kisa-ve-oz-oyunlardan-keyif-aliyor-Z3uPsYYF.jpg

Ninja Theory: Oyuncular Kısa ve Öz Oyunlardan Keyif Alıyor

 
Senua’s Saga: Hellblade 2 geliştiricisi Ninja Theory, çeşitli açıklamalarda bulundu ve hayranların daha çok kısa ve öykü odaklı oyunlardan keyif aldığını belirtti. Microsoft’un sahibi olduğu stüdyo geçtiğimiz günlerde Hellblade 2’nin Xbox Series X/S ve PC için 21 Mayıs’ta yayınlanacağını duyurdu.
 
Ninja Theory devam oyunuyla hayranları şad etmek istiyor
 
 
 
Ninja Theory stüdyo başkanı Dom Matthews, IGN ile yaptığı bir röportajda birtakım telaffuzlarda bulundu ve şunları aktardı: “Her vakit yaptığımız şey kıssa anlatımı ile oyun uzunluğunu istikrarda tutmak. Oyunun kısa olması aslında olumsuz bir durum değil. Burada değerli olan öykünün anlatım biçimi ve boyutu. Bir oyuna 50 yahut 100 saatten fazla bir vakit ayırmak benim için olumsuz bir durum. Ben oyunların kısa olmasından yanayım.”
 
Senua’s Saga: Hellblade serisinin birinci oyunu kısa öykü anlatımıyla ve oynanış içeriğiyle bir arada bizlere sunuldu. Serinin devam oyunu ise tıpkı usulü benimseyerek öykü odaklı bir oyun tecrübesini sunmayı hedefliyor.
 
Öte yandan Ninja Theory’nin kurucu ortağı ve baş yaratıcı yönetmeni olarak misyon yapan Tameem Antoniades’in stüdyodan ayrıldığını doğruladı.
 
 

Comments are closed.