nightingale-takimi-oyunun-cevrimdisi-moduna-odaklandigini-duyurdu-HpDmEwKU.jpg

Nightingale Takımı Oyunun Çevrimdışı Moduna Odaklandığını Duyurdu

 
Yakın vakitte piyasaya sürülen ve oyuncuların hayli dikkatini çeken ayrıyeten çevrimiçi eşli oyun modunu bünyesinde barındıran hayatta kalma oyunu Nightingale şu anda erken erişim sürümüyle karşımıza çıkıyor. Bu sürüm dahilinde elbette birçok geliştirme bekleniyor ve tam sürüme meselesiz bir halde ulaşılmak isteniyor.
 
Nightingale’in şimdi geliştirilecek tarafları bulunuyor
 
 
 
Nightingale’ın geliştiricisi olan Inflexion Games, yakın vakitte piyasaya sürülen oyun için yeni açıklamalarda bulunuyor. Yaptığı açıklamalarla bir arada oyunun çevrimdışı modu üzerinde ağır bir halde çalıştıklarını ve bu modun geliştirilmesine öncelik verdiklerini belirtiyor. Eski BioWare işvereni Aaryn Flynn’in yeni stüdyosunun birinci projesi olan PVE hayatta kalma oyunu arkadaşlarınızla bir arada oynayabileceğiniz eğlenceli bir yapıyı içeriyor.
 

Nightingale, sanat tasarımı ve başka ögeleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Fakat erken erişim sürümünde olduğundan ötürü şimdi tam potansiyelini açığa çıkaramıyor. Son olarak Inflexion grubu oyuncu geri bildirimlerini önemsediğini aktarıyor ve bu süreç dahilinde yeni içerikleri, yanılgı düzeltmelerini ve daha fazlasını oyuna dahil edeceğini bildiriyor.

Comments are closed.