nexon-aksiyon-rol-yapma-oyunu-vindictus-defying-fate-duyuruldu-vqiTs46H.jpg

Nexon, Aksiyon Rol Yapma Oyunu Vindictus: Defying Fate Duyuruldu

 
Nexon Studios, 2010 yılında piyasaya sürülen MMORPG Vindictus’un dünyasında geçen fantastik aksiyon rol yapma oyunu Vindictus Defying Fate’i resmi olarak duyurdu. Birinci olarak Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek olan bu imal daha sonraki tarihlerde konsollara da gelecek. Konsollara ne vakit geleceği şu an için belirli değil.
 
Vindictus dünyasında geçecek bir yapım
 
 
 
Vindictus dünyasında yer aldığımız üretimde farklı farklı çatışmalara geçiş yapacak ve her adımda yeni bir tecrübe elde edebileceğiz. Savaşçı olarak yer aldığımız bu proje içerisinde devasa düşmanlara karşı gelmeye çalışacak, elimizdeki kılıcı / kalkanı düşmana hakikat savurabilecek ve kendimizi savunmak için de elimizden geleni yapmaya koyulacağız.
 
Devasa boyutlara ulaşan düşmanlarla birlikte yer alabileceğimiz üretimde ek olarak üç boyutlu bir dünyayı keşfetmeye çalışacak ve öteki taraftan gizem ve tehlikelerle dolu bu dünya içerisinde hayatta kalmaya başlayacağız. Karanlık bir kıssanın yer aldığı Vindictus Defying Fate’de meydan okuyabilecek, seyahate çıkabilecek ve kendi bahtımıza kendimiz belirleyebileceğiz.
 
Öte yandan oyunun tanıtım fragmanı yayınlanmış durumda. Aşağıdan bu fragmanı izleyebilirsiniz.
 
Tanıtım fragmanı
 
 

Comments are closed.