ne-yani-ozel-degil-miydik-110-milyon-takipcisi-olan-billie-eilish-herkesi-yakin-arkadaslara-1hvnwRBS.jpg

Ne Yani Özel Değil miydik? 110 Milyon Takipçisi Olan Billie Eilish, Herkesi Yakın Arkadaşlara Ekledi

İlginç kişiliğiyle, sahne performansıyla, demeçleriyle, hatta yaptığı en ufak hareketle bile gündeme gelmeyi başaran ünlü müzikçi Billie Eilish, takipçi sayısına milyonlar ekleyen bir atılım yaptı. Instagram’da 110 milyon takipçisi olan ünlü müzikçi, her zamanki bir öykü paylaşımı yaptı.

Fakat bu sefer hayranları ve takipçileri, sağ üstte yakın arkadaş logosunu görünce ortalığı birbirine kattı. “Oğlun başardı anne.” havalarına girenlerden sanatçıyı sahiplenenlere kadar birbirinden farklı paylaşımlar gördük. Ama ortak paydada bunun sebebini açıklayan net bir bilgi bulunmuyor.

Özel değilmişiz…

Dediğimiz üzere sanatkarın bunu neden yaptığına yönelik şimdi bir bilgi yok. Lakin hayranları, Eilish’in bir müddettir beklenen albümü için reklam yapma gayesiyle bunu yaptığı düşünülüyor. Lakin albüme yönelik çok da bir paylaşımın olmaması, Eilish’in bunu ‘öylesine’ yahut hayranlarının kendisine daha yakın hissetmesi için yapmış olabileceğini de gösteriyor.

Bilmeyenler için yakın arkadaşlar özelliğinin mantığını da anlatalım. Instagram’da kıssa paylaşımı yaparken takipçileriniz yerine yakın arkadaşlar seçeneğini seçerseniz, yalnızca bu listeye eklediğini şahıslar paylaştığınız öyküyü görebiliyor. Birebirini paylaşımlarda da yapabiliyorsunuz.

Normal koşullarda kullanıcılar, takipçilerin küçük bir kısmını yakın arkadaşlar listesine eklerken Billie Eilish de herkesi eksiksiz eklemiş oldu. Bunu yapar yapmaz da ünlü müzikçi, toplumsal medyada gündem oldu.

Yapılan paylaşımlardan kimileri:

  • Instagram’a girip Billie Eilish’in beni yakın arkadaşlara eklediğini görünce ben.

Comments are closed.