monolithin-iptal-edilen-batman-oyunundan-manzaralar-sizdirildi-pw2UzQg1.jpg

Monolith’in İptal Edilen Batman Oyunundan Manzaralar Sızdırıldı!

 
Monolith takımının daha evvel geliştirdiği ve rafa kaldırdığı Batman oyunundan yeni manzaralar ortaya çıktı. Kod ismi Project Apollo olarak karşımıza çıkan bu projenin ekran imajları ve oynanış görüntüleri hakikaten de hayranları heyecanlandıracak cinsten.
 
İptal edilen projede Nemesis sistemi yer alacaktı 
 
 
 
Bilindiği kadarıyla Warner Bros., Batman markasını daha güçlü bir hale getirmek için bir seri oluşturmak istedi. Serinin bir kesimi olacak Project Apollo’yu yetersiz gördü. Bu doğrultuda iptal edilen projenin akabinde Monolith, mevcut Batman oyununu Yüzüklerin Efendisi oyununa dönüştürdü ve bu imal Shadow of Mordor halini aldı.
 
İptal edilen Batman oyunu, Shadow of Mordor’da gördüğümüz Nemesis sisteminin aynısına sahip olacaktı. Oyuncular burada kanca ile üstlere hakikat tırmanabilecek, sallanabilecek ve Batmobile’ı sürerek kent içerisinde dolaşabilecekti. Ayrıyeten Batman: Arkham Knight’ın bilakis oyunda Batmobile ile uzun savaş sahneleri olmayacaktı.
 
Project Apollo, Batmobile, Nemesis sistemi ve kapalılık kısımlarını içermesiyle Arkham serisinde kıymetli bir yere sahip olacaktı. Dövüş stili ise Arkham oyunlarına nitelikteydi.
 
Görseller
 
 
 
 
 
 
 

 

Comments are closed.