2-bin-tlye-satilan-call-of-duty-cagdas-warfare-3-fiyatsiz-erisime-acildi-duXXmIjz.png

2 bin TL’ye satılan Call of Duty Çağdaş Warfare 3, fiyatsız erişime açıldı!

Infinity Ward tarafından geliştirilen ve 2023’te Activision tarafından yayınlanan FPS oyunu Call of Duty Çağdaş Warfare 3, yeni dönemin yayınlanmasının gururuna kısa bir müddetliğine fiyatsız erişime açıldı. Buna nazaran oyunu, belirlenen tarihe kadar oynayabilirsiniz. İşte fiyatsız CoD MW3 ile ilgili bilmeniz gerekenler…

CoD MW3 nasıl fiyatsız oynanır?

10 Kasım 2023’te piyasaya sürülen CoD MW3, çıkışından bu yana oyun dünyasından olumsuz geri dönüşler alıyor. Hayranlarını hayal kırıklığına uğratan üretim, haliyle pek de fazla oynanmıyor. Activision ise yeni dönemle birlikte oyuncu sayısını yükseltmek için fiyatsız CoD MW3 aktifliği başlattı.

Call of Duty‘nin resmi X (Twitter) hesabı üzerinden yapılan açıklamaya nazaran CoD MW3, 8 Nisan‘a kadar fiyatsız bir halde oynanabilir. Bu müddet zarfında oyuncular, çok oyunculu mod içerisindeki 9 farklı harita, 5 çeşit oyun modu ve zombi moduna erişebilecekler. Lakin müddet sona erdikten sonra oynamaya devam edebilmek için satın almak gerekeceğini belirtelim.

CoD MW3’ü fiyatsız oynayabilmek için platform seçenekleri şu halde;

  • Call of Duty Çağdaş Warfare 3 – Steam (PC)
  • Call of Duty Çağdaş Warfare 3 – Battle.net (PC)
  • Call of Duty Çağdaş Warfare 3 – Xbox Store (Xbox Konsol)
  • Call of Duty Çağdaş Warfare 3 – PS Store (PlayStation 4 / 5)

Yukarıdaki linkler üzerinden size uygun platforma ulaşabilir ve “Free Trial” isimli seçeneğe tıklayarak indirme sürecini başlatabilirsiniz.

Call of Duty Çağdaş Warfare 3, Steam üzerinde 69,99 dolara satılıyor. Bu da 2 bin 240 TL‘ye tekabül ediyor. Battle.net platformundaki fiyatının ise indirimli birlikte 44,99 dolar olduğunu görüyoruz. Bunuysa bin 440 TL olarak söz edebiliriz. Bu bağlamda bilhassa FPS tipini sevenlerin bu fırsatı gözden geçirmesinde yarar var.

Peki siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Call of Duty Çağdaş Warfare 3‘ü oynayacak mısınız? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.