microsoft-call-of-duty-oyunlarinin-game-passe-gelis-tarihini-cok-yakinda-aciklayabilir-KHuQuZ4Z.jpg

Microsoft, Call of Duty Oyunlarının Game Pass’e Geliş Tarihini Çok Yakında Açıklayabilir!

Microsoft, geçtiğimiz yıl 68,7 milyar dolarlık devasa bir mutabakat ile Activision Blizzard’ı satın almıştı. Bu birleşmenin akabinde da Activision Blizzard oyunlarının Game Pass’e gelmeye başladığını görmüştük. Örneğin Diablo IV geçen ay kütüphaneye dahil edilmişti.

Tabii ki kullanıcıların en çok beklediği oyunlardan biri Call of Duty serisiydi. Şirketten şu ana kadar CoD oyunlarıyla ilgili bir açıklama görmemiştik. Lakin yeni bilgiler, bunun yakında değişebileceğini gösteriyor.

Call of Duty oyunlarının ne vakit Game Pass’e geleceği haziranda açıklanabilir

Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan bir söylenti, Microsoft’un 9 Haziran’da bir Xbox aktifliği gerçekleştirmeyi planladığını öne sürmüştü. Sızıntıda, şimdilik Call of Duty Black Ops Gulf War olarak da bilinen yeni CoD oyunu, yeni Gears of War ve daha birçok duyurunun yapılacağı tez edilmişti.

Ayrı bir rapor ise tek Call of Duty duyurusunun Gulf War olmayacağını gösterdi. Buna nazaran Microsoft, Call of Duty oyunlarının ne vakit konsol ve PC Game Pass kütüphanesine eklenmeye başlayacağını bu aktiflikle duyuracak.

Hangi Call of Duty oyunlarının geleceğini bilmiyoruz. Lakin serinin önceki yıllarda çıkan birçok oyununun geleceğini düşünebiliriz. Tahminen en başlarda biraz daha eski oyunları, sonrasında ise Çağdaş Warfare 2 yahut 3 üzere yeni oyunları görebiliriz. Olağan ki şu an için kesin konuşmak mümkün değil. Ayrıntıları görmek için haziranı beklememiz gerekiyor.

Bu sene çıkacak Call of Duty oyunuyla ilgili birinci bilgiler:

 

Comments are closed.