kingdom-come-deliverance-2den-dikkat-cazibeli-gorseller-qJ1uMhkY.jpg

Kingdom Come: Deliverance 2’den Dikkat Cazibeli Görseller

 
Yayıncılığını Deep Silver’ın ve geliştiriciliğini Warhorse Studios’un üstlendiği Kingdom Come: Deliverance II için bilgi cazip görseller ortaya çıktı. Birçok oyuncu tarafından beklenen imaller ortasında yer alan proje, hem grafik manasında hem de görsel manada üst seviye bir yapıya sahip olacak.
 
Oyun Türkçe lisan dayanağıyla gelmiyor
 
 
 
Açıklanan ayrıntılara nazaran serinin birinci oyununda olduğu üzere devam oyununda ne yazık ki Türkçe lisan dayanağı bulunmayacak. İlerleyen süreçte resmi lisan takviyelerin artmasını umuyoruz. 2024 yılı içerisinde çıkış yapması planlanan oyun PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store) için piyasaya sürülecek.
 
Kingdom Come: Deliverance II, 15. yüzyılın Bohemya’sındaki iç savaşı mevzu alıyor ve artık birinci oyuna nazaran haydutlardan çok hükümdarların misyonlarına odaklanıyoruz. Geçtiğimiz süreçte yayınlanan fragmanla bir arada beklentileri bir epey yükselten üretimin 5 saatten fazla sinematik bir tecrübesi sunacağı ve birinci oyunun neredeyse iki katı büyüklüğünde olacağı belirtiliyor.
 
Peki, siz bu oyunu bekliyor musunuz? Yorumlarınızı aşağıdan belirtebilirsiniz.
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fragmana tekrar göz atmak isterseniz
 
 

Comments are closed.