iqoo-13-serisi-icin-kritik-gelisme-bir-prensip-imza-atabilir-7dUHuIpi.jpg

iQOO 13 serisi için kritik gelişme! Bir prensip imza atabilir

vivo‘nun çatısı altında faaliyetlerini sürdüren iQOO, her sene bir amiral gemisi serisi piyasaya sürüyor. Geçen yıl iQOO 12 serisi ile karşımıza çıkan firma, bu yıl da iQOO 13 ve 13 Pro‘yu çıkaracak. Son olarak bu yeni telefonlar ile ilgili bir gelişme yaşandı. Buna nazaran bir unsur imza atabilirler.

iQOO 13 ve 13 Pro modellerinin işlemcisi Snapdragon 8 Gen 4 mü olacak?

Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi beklenen iQOO 13 ve iQOO 13 Pro modellerinin sırasıyla 1.5K ve 2K çözünürlüklü paneller geleceği ortaya çıktı. Bu bağlamda telefonların ekran bakımından yüksek tecrübe sunması bekleniyor.

Bununla birlikte kıymetli bir bilgi daha var. Buna nazaran iQOO 13 ve iQOO 13 Pro işlemcisinin Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 8 Gen 4 olacağı sav ediliyor. Şimdi piyasaya sürülmeyen bu işlemci, ekim ayında karşımıza çıkacak. Bu yonga seti, birinci olarak iQOO 13 serisinde yer alabilir. Bu da yeni modellerin bir unsur imza atacağı manasına geliyor.

Beklenen iQOO 13 ve iQOO 13 Pro özellikleri;

Özellik iQOO 13 iQOO 13 Pro
Ekran: 1.5K düz ekran 2K kavisli ekran
İşlemci: Snapdragon 8 Gen 4 Snapdragon 8 Gen 4

İşlemcisi ile amiral gemisi segmentinde rekabete ivme katacak iQOO 13 serisinin ne vakit tanıtılacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Bu noktada varsayımlar, yılın son aylarını işaret ediyor. Yani şu anlık bir tarih duyurusu bekleniyor.

Peki siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Yeni akıllı telefonlardan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.