kingdom-come-deliverance-2-resmi-olarak-duyuruldu-fvjdaWuV.jpg

Kingdom Come: Deliverance 2 Resmi Olarak Duyuruldu!

 
Yayıncılığını Deep Silver ve geliştiriciliğini Warhorse Studios’un üstlendiği devam oyunu Kingdom Come: Deliverance II resmi olarak duyuruldu. Açık dünya aksiyon rol yapma tecrübesini bizlere sunmayı hedefleyen üretim 2024 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store) için piyasaya sürülecek.
 
Devam oyunundan beklentiler bir oldukça yüksek 
 
 
 
Kingdom Come: Deliverance II, 15. yüzyılın Bohemya’sındaki iç savaşı ve kaosu bizlere aktarmayı hedefliyor. Birinci oyunla bir arada kendini kanıtlayan açık dünya artık daha büyük bir formda bizlere sunuluyor. Yayınlanan fragmanla bir arada geliştirici grup içerisinde yer alan isimler, orjinal oyunda bulunan 3 saatlik sinematiklerin yanı sıra yeni oyunda 5 saatten fazla sinematik orta sahnenin olacağını aktarıyor.
 
Devam oyunuyla oyunun kapsamı daha da genişliyor ve hem mekanik açısından hem de kıssa açısından daha geniş ortamlarda kendimizi bulabiliyoruz. Birinci oyunda olduğu üzere yeni oyunda da Skalitzli Henry olarak yer alacak ve sıradan bir şahısken kendimizi kanıtlamaya hazırlanacağız.
 
Editör notu: Birinci oyunu oynamış biri olarak devam oyununu heyecanla bekliyorum. Yayınlanan fragmana bakacak olursak, birinci oyunda bulunan dövüş mekaniklerinin zorluğu ikinci oyunda da devam edecek üzere görünüyor. Ayrıyeten fragman içerisinde arbaletlerin ve ateşli silahların eklendiğini görebiliyoruz.
 
Kingdom Come: Deliverance 2 videosu 
 
 
 
Sadece duyuru fragmanına bakmak isterseniz
 
 

Comments are closed.