120w-suratli-sarj-ve-snapdragon-8-gen-3-iqoo-neo-9s-pro-lansman-oncesi-Oc6ix1vA.jpg

120W süratli şarj ve Snapdragon 8 Gen 3: iQOO Neo 9s Pro lansman öncesi sızdı!

iQOO’nun son vakitte üstünde durduğu yeni modeli iQOO Neo 9s Pro bugün sızıntılarla karşımıza çıktı. Ekran, kamera, işlemci ve batarya üzere kritik ayrıntılarını gözler önüne süren Neo 9s Pro, tekrar performans tarafında kendine hayran bırakacak. İşte Neo 9s Pro’nun lansman öncesinde sızdırılan tüm özellikleri.

iQOO Neo 9s Pro, Snapdragon 8 Gen 3’ü 16 GB RAM ile besleyecek!

Henüz lansman arefesinde olan Neo 9s Pro için bilgiler Digital Chat Station’dan geldi. Aygıtın birçok özelliğini gözler önüne süren yayıncı, Neo 9s Pro’nun Qualcomm’un en güçlü işlemcisi Snapdragon 8 Gen 3 ile çalışacağını bildirdi. Bu işlemcinin yanında 16 GB RAM belleği de getirecek olan aygıt, sızıntılar doğruysa performans tarafında rakiplerini süratle eleyecek.

Aslına bakılırsa orta sınıfa hitap eden Neo 9s Pro özellikleri ile amiral gemisi modellerine taş çıkartıyor. 1,5K çözünürlüklü düz 8T LTPO OLED ekran ile gelecek olan aygıt, bu ekranda 144Hz yenileme suratı sunacak. Tekrar sızıntılara nazaran 6,78 inç boyutlarında olacak olan bu panel, alt kısmında iQOO Neo 9 modellerinde olduğu üzere 5160 mAh‘lik bir pil ile gelecek. 120W hızlı şarj takviyesi de Neo 9s Pro bünyesinde yer alacak.

Son olarak 50 Megapiksel OIS dayanaklı ana kamera ile taçlandırılacak olan iQOO Neo 9s Pro hakkında şu anda elimizde öbür bilgi bulunmuyor. Fakat genel olarak aygıtın özelliklerine baktığımızda üst segment modellere baş tutuyor diyebiliriz. Siz Neo 9s Pro’yu nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

iQOO Neo 9s Pro olası özellikleri!

Özellikler Neo 9s Pro
İşlemci Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3
RAM Belleği 16 GB
Ekran 6,78 inç 1,5K çözünürlüklü LTPO OLED, 144Hz yenileme hızı
Pil 5160 mAh
Hızlı Şarj Desteği 120W
Ana Kamera 50 Megapiksel OIS destekli

Comments are closed.