katanalar-ve-altipatlarlar-rise-of-the-ronin-oynanis-fragmani-yayinlandi-FDV34fXW.jpg

Katanalar ve altıpatlarlar: Rise of the Ronin oynanış fragmanı yayınlandı!

Geliştirici Team Ninja ve yayıncı PlayStation, Rise of the Ronin oynanış mekaniklerini gösteren yeni bir fragmanı yayınladı. Oyun, Team Ninja’nın imzası olan dövüş aksiyonunu katanalar, mızraklar ve başka yakın dövüş silahlarıyla birleştirirken ateşli silahlar üzere beklenmedik ögeleri da içeriyor.

Rise of the Ronin oynanış mekaniğinde katanaların yanı sıra tabancalar da var

Oyundaki temel dövüş stratejisi, kare tuşuyla yakın dövüş hücumları gerçekleştirirken, L1 tuşuyla savunma ve daire tuşuyla kaçınma yapmak. Düşmanın gücü büsbütün tükenince, savunmasız hale geliyor ve etkisiz hale geliyor, böylelikle kritik vuruşlarla büyük hasar vermek daha kolay hale geliyor.

Rise of the Ronin oynanışında oyunculara geniş bir savaş mekaniği sunuluyor. Oyuncular, çeşitli dövüş tarzları ortasında geçiş yaparak, her biri farklı bir oyun şekli sunan farklı silahlarla düşmanlarını alt etmeye çalışacaklar. Bu da oyuncuların çeşitli taktikler denemeleri için geniş bir alan sunuyor.

Rise of the Ronin fragmanı, oyunculara oyunun dövüş mekaniğini anlamalarına yardımcı olmak için ayrıntılı bir bakış sunuyor. En ilgi çeken ögelerden biri de planör ile uçarken ateş edebilmek ve katanalarla dövüşürken bir anda cebinizden altıpatlar çekip ateş düşmanlarınıza mermi yağdırabilmek.

Siz ne düşünüyorsunuz? Rise of the Ronin fragmanında gösterilen mekaniklerini beğendiniz mi? Niyetlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Comments are closed.