intel-xess-13-surumuyle-daha-guzel-manzara-ve-performans-sunacak-UfWS9Dse.jpg

Intel XeSS, 1.3 Sürümüyle Daha Güzel Manzara ve Performans Sunacak

 
Intel tarafından kullanıcılara sunulan ve yapay zeka teknoloji dayanağını bünyesinde barındıran Intel XeSS için yeni bir sürüm yolda. 1.3 sürümü ile birlikte artık daha düzgün imaj kalitesine ve daha âlâ bir performansa sahip olabileceğiz.
 
Intel XeSS için yeni sürüm farklı ön ayarlarla gelecek 
 
 
 
Oyunculara çeşitli kolaylıklar sağlayan Intel XeSS, PC oyuncuları tarafından bir oldukça kullanılıyor. Oyuncular, XeSS 1.1 ve XeSS 1.2 üzere eski sürümlerini destekleyen oyunlarda daha fazla performans elde edebiliyor ve böylelikle akıcı bir oyun tecrübesine adım atabiliyor. Ayrıyeten yeni duyurulan 1.3 sürümüyle daha gelişmiş bir tecrübeye sahip olabiliyorsunuz.
 
Intel XeSS 1.3, yeni ön ayarlarla birlikte kullanıcılara sunulmayı bekliyor. Aşağıda görebileceğiniz üzere tablo içerisinde birtakım ayarlar bulunuyor ve bunlar XeSS 1.2’de mevcut olanlarla karşılaştırılıyor. Bu tablo içerisinde performansın nasıl artırılacağına dair çeşitli fikirler elde edebiliyoruz. Örneğin Intel XeSS 1.3’te performans çözünürlük ölçeklendirmesi 2,0X değil de 2,3X olarak karşımıza çıkıyor. Bu da 1.3’ün daha düşük bir çözünürlükte işlendiği manasına geliyor. Hülasa performansın artış sebebi çoğunlukla daha düşük çözünürlükten kaynaklanıyor.
 
 
 
Ek olarak YouTube platformu üzerinde içerik üreticisi olarak karşımıza çıkan S2Games Bench, XeSS 1.3 ile Intel XeSS 1.2’yi karşılaştıran bir görüntü paylaştı. Bu görüntüye da aşağıdan göz atabilirsiniz  
 
 

Comments are closed.