instagram-taylor-swift-icin-yalnizca-onun-profilinde-yer-alan-bir-ozellik-kullanima-sundu-LjQsUWUX.jpg

Instagram, Taylor Swift İçin Yalnızca Onun Profilinde Yer Alan Bir Özellik Kullanıma Sundu!

Dünyaca ünlü müzikçi Taylor Swift, 19 Nisan’da yeni albümü The Tortured Poets Department‘i sevenleriyle buluşturacak. Hâl bu türlü olunca Taylor Swift hayranlarını büyük bir heyecan sarmış durumda. Lakin tek heyecanlanan, Taylor Swift ve hayranları değil.

Sosyal medya devi Meta, Taylor Swift’in yeni albümü için kendince bir kutlama yapmaya başladı. Birtakım kullanıcılar, Instagram’da Taylor Swift’in resmî sayfasına girdiklerinde The Tortured Poets Department albümüyle ilgili dikkat çeken bir ayrıntıyla karşılaşmaya başladılar.

Threads’e yönlendirme yapılıyor

Instagram’da Taylor Swift’in hesabına girip sayfayı yenileyen kullanıcılar, geriye hakikat sayan bir sayaç ve Threads’e yönlendirme yapan bir buton görmeye başladılar. Bu yönlendirme butonuna dokunan kullanıcılar, Threads‘te The Tortured Poets Department albümüyle ilgili yapılan paylaşımları görüntüleyebiliyorlar.

Yalnız bir dipnot olarak belirtelim; Meta’nın Taylor Swift için oluşturduğu jest, tüm Instagram kullanıcılarında görünmüyor. Yaptığımız denetimlerde, yönlendirme sayfasının kimilerimiz için açıldığını, bazılarımız için açılmadığını gördük.

Instagram’daki Taylor Swift kutlamasına ait görüntü:

Comments are closed.