honor-ile-gamelofttan-tasinabilir-oyun-dunyasina-yeni-bir-sayfa-acacak-is-birligi-DtutAl5u.jpg

HONOR ile Gameloft’tan, Taşınabilir Oyun Dünyasına Yeni Bir Sayfa Açacak İş Birliği!

Katlanabilir ekranlı akıllı telefonlar çoğalmaya başladıkça, bu alanda derin iş birlikleri yapılmaya başladı. Bu bağlamda; katlanabilir ekranlı telefonları oyun canavarına dönüştürecek yeni bir iş birliği, HONOR ile dünyaca ünlü oyun geliştiricisi Gameloft ortasında gerçekleştirildi. Şimdilik HONOR Magic V2 için yapılan çalışma, öbür katlanabilir ekranlı telefon üreticilerini de etkileyecek üzere görünüyor.

Gameloft’un en tanınan oyunlarından bir tanesi, Asphalt 9: Legends. İşte HONOR ile yapılan iş birliği kapsamında da bu oyun için özel bir optimizasyon çalışması yapıldı. Böylece oyunun daha yüksek çözünürlükte, 120 fps’te çalışması sağlandı. HONOR Magic V2 RSR Porsche Design, bu optimizasyon çalışması ile Asphalt 9: Legends’ı pürüzsüz ve telefona tam uyumlu görüntü boyutlarında çalıştırdı.

“Sektör başkanı sürükleyiciliğin kilidini açtık”

Gameloft’un üst seviye yöneticileri ortasında yer alan Henry Pan, mevzuyla ilgili açıklamalarında taşınabilir oyunlar ile katlanabilir ekranlı telefonları optimize etmenin zorluklarına değindi. Lakin bunu başardıklarını söyleyen Gameloft yöneticisi, oyuncular için dal önderi bir sürükleyiciliğin kilidini açıyoruz tabirini kullandı. Henry Pan, açıklamasında haklı olabilir zira bu iş birliği ile  Asphalt 9: Legends, birinci kere katlanabilir ekranlı bir akıllı telefonda 120 Hz oynanabilecek.

HONOR Magic V2 ile HONOR Magic V2 RSR Porsche Design için özel olarak optimize edilen  Asphalt 9: Legends, bu ay içerisinde Google Play Store üzerinden yayımlanacak. Oyuncular, oyunun yayımlanması ile katlanabilir ekranlı telefonlarında ultra akıcı bir tecrübe yaşama imkânı yakalamış olacaklar. 

HONOR Magic V2 teknik özellikleri ve fiyatı için:

Comments are closed.