gta-gibisi-uzay-oyununun-cikis-tarihi-yanlislikla-aciklandi-R3zsxTuu.webp

GTA gibisi uzay oyununun çıkış tarihi “yanlışlıkla” açıklandı!

Dünyaca ünlü oyun şirketi Ubisoft, Haziran 2023’te gerçekleşen Xbox Games Showcase etkinliğinde duyurduğu Star Wars Outlaws için geri sayımı başlattı. Uzun bir müddettir merakla beklenen oyunun çıkış tarihi bilinmiyordu. Bugün ise şirket, bu tarihi ezkaza sızdırdı. İşte Star Wars Outlaws çıkış tarihi…

Star Wars Outlaws çıkış tarihi ne vakit?

Grand Theft Auto gibisi açık dünyalı bu uzay oyunu, The Empire Strikes Back ile Return of the Jedi sinemaları ortasındaki vakitte geçecek. Kelam konusu imal, yeraltı dünyasında akıllı bir serseri olan Kay Vess karakterini merkezine alacak.

Ubisoft, geçtiğimiz saatlerde resmi Japonya YouTube kanalında yayınladığı fragmanın açıklamasına kazara Star Wars Outlaws çıkış tarihini de yazdı. Böylece oyunun 30 Ağustos 2024‘te PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X / S platformlarında piyasaya sürüleceği görüldü.

Bahsi geçen açıklamada Star Wars Outlaws için season pass ve ön sipariş bonusları olacağı söylenmişken, oyunun Gold ve Ultimate formunda sürümleri olacağı da yazıyordu. Star Wars Outlaws‘ın sızdırılan tarihte çıkış yapıp yapmayacağını daima birlikte göreceğiz. Firmanın tarihi kazara açıklaması nedeniyle ertelenme ihtimali kelam konusu olabilir.

Ubisoft, 10 Haziran‘da Amerika Birleşik Devletleri’nın Kaliforniya eyaletindeki Los Angeles şehrinde gerçekleştireceği Ubisoft Forward 2024 etkinliğinde Star Wars Outlaws için kıymetli bir haber verebilir.

Peki siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Star Wars Outlaws oyunundan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.