gta-abonelik-hizmetine-dev-artirim-iste-turkiye-fiyati-GyBHOOde.jpg

GTA+ Abonelik Hizmetine Dev Artırım: İşte Türkiye Fiyatı

 
Rockstar Ssüdyosu tarafından kullanıcılara sunulan GTA+ oyun abonelik hizmetine büyük oranda artırım geldi. Mart 2022 tarihinde yayınlanan hizmet dahilinde kullanıcılar Rockstar oyunlarına dönüşümlü bir biçimde erişebiliyor ve birden fazla içeriğe sahip olabiliyor.
 
GTA+ hizmetine yıl sonu Bully ve LA Noire geliyor
 
 
 
Açıklanan ayrıntılara nazaran daha evvel 6 dolarlık fiyat etiketine sahip olan hizmet artık ise 8 dolarlık fiyatla karşımıza çıkıyor. Amerika ve Avrupa’da %33’lük bir artırım yaşandığı bu hizmetin Birleşik Krallık’taki yansıması %40’lı artışı temsil ediyor. Ülkemizde ise daha evvel 72 Türk Lirası olan hizmetin şu anda 199 Türk Lirası olduğunu aktarabiliyoruz.
 
GTA Plus abonelik hizmeti kullanıcıların karşısına dönüşümlü bir eser yelpazesiyle çıkıyor. Birebir vakitte GTA Online oyuncularına ekstra paralar, kozmetik eserler, otomobiller ve özel etkinlikler sunuyor. Hizmet içerisinde şu anda Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition (Xbox ve PlayStation), GTA: Liberty City Stories (iOS ve Android), GTA: Chinatown Wars (iOS ve Android) ve Red Dead Redemption (PS5 ve Xbox Series X/S) yer alıyor.
 

Öte yandan Electronic Arts takımı de EA Play abonelik hizmetinin fiyatını artırdı. Standart abonelik seçeneği 5 dolardan 6 dolara yükseldi ve yıllık fiyat ise 30 dolardan 40 dolara geldi.

Comments are closed.