grounded-ps4-ps5-ve-switche-geliyor-iKMQXQdZ.jpg

Grounded PS4, PS5 ve Switch’e Geliyor

 
Yayıncılığını Xbox Game Studios’un ve geliştiriciliğini Obsidian Entertainment takımının üstlendiği çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded yeni platformlarına gelmeye hazırlanıyor. Açıklanan bilgilere nazaran oyun 16 Nisan tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için piyasaya sürülecek.
 
Grounded eğlenceli hayatta kalma tecrübesini sunuyor
 
 
 
Bildiğiniz üzere Grounded birinci olarak 28 Temmuz 2020 tarihinde Xbox One ve Steam ile Microsoft Store üzerinden PC platformu için erken erişim olarak yayınlandı. Tarihler 27 Eylül 2022’yi gösterdiğinde ise oyun tam sürüme kavuştu ve bu sürüm Xbox Series, Xbox One ve PC için çıktı.
 
Tek başınıza yahut yanınıza çağırabileceğiniz üç arkadaşınızla bir arada oynayabileceğiniz üretimde minyatür karakterler oluyor ve dev böcek ordularına, örümceklere ve daha fazlasına karşı gayret ediyorsunuz. Klasik hayatta kalma mekaniklerinin yer aldığı oyunda kendi bölgenizi inşa edebiliyor, bir yandan ana kıssa boyunca elde edebileceğiniz misyonları tamamlamaya çalışıyor ve art bahçenin tehlikeli ortamlarına bir bakış atabiliyorsunuz.
 
Yeni fragman 
 
 

Comments are closed.