contra-operation-galuga-12-martta-cikiyor-Wg4mq8Ag.jpg

Contra: Operation Galuga 12 Mart’ta Çıkıyor

 
Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward bugün prestijiyle efsane run-‘n’gun görüntü oyunu serisinin heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın, 12 Mart’ta Nintendo Switch™, PlayStation ®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X|S platformlarında ve masaüstü bilgisayarlarda da Steam® aracılığıyla yayınlanacağını duyurdu.
 
Kendilerini bekleyen çılgın aksiyona göz atmak isteyen oyuncular, Contra: Operation Galuga’nın oynanabilir demosunu artık dijital platformlarının mağazalarından indirilebilir. Oyunun birinci ve üçüncü düzeylerinden örnek kısımlar ve 1 ila 4 oyuncu için oynanış seçeneği sunan içeren demoyu tamamladığınızda, tam sürümde yer alacak bonus içeriğin kilidini açacaksınız.
 

Oyun, Nintendo Switch™, Xbox Series X|S ve Xbox One platformlarında ön siparişe açılmış durumda. PlayStation®5, PlayStation®4 ve Steam® üzerindeyse istek listesine ekleme seçeneği mevcut. Oyunun fizikî sürümü, 26 Nisan’da EMEA’da raflarda olacak- Limited Run Games’ın, öbür bölgeler için fizikî sürüm ön siparişlerini 1 Mart’ta duyuracağı belirtildi.

1980’lerdeki ihtilal niteliğindeki Contra NES/arcade oyununun tekrar imali olan Contra: Operation Galuga, oyunculara, ortalarında efsanevi kahramanlar Bill Rizer ve Lance Bean’in de bulunduğu bir küme seçkin komando ortasından seçim yapma imkanı tanıyor.
 
 
 
Kahramanlarımız, toplam 8 düzey boyunca Red Falcon terörist kümesi tarafından denetim edilen uzaylı sürüsüne karşı duracaklar. Spread Shot, Crush Bomb ve Lazer Işını üzere ikonik silahların yanı sıra çift atlama, kayma ve yakalama üzere karaktere has yeteneklerin de kullanılabileceği oyunda, daha fazla atak ve savunma seçeneği sunan yeni Çok Yükleme (Overload) güçlü silahlara sahip olacaksınız. Kıssa, Arcade ve Challenge modlarında uğraş edecek oyuncuları amansız bir heyecan ve kıran kırana çarpışmalar bekliyor.
 
Adrenalin yüklü tecrübe, tamamı yıldız sanatkarlardan oluşan bir grubun mükemmel müzikleri, görselleri ve anlatımlarıyla daha da güçleniyor. Ritim yüklü melodileri klasik ilhamla birleştiren ana müzik, Scarlet Moon’un bestekarları Yuko Komiyama ve Norihiko Hibino imzasını taşıyor ve özgün bestelerin yanı sıra tanıdık Contra tınılarının sinematik yorumlarını içeriyor. Oyunun öyküsü ve konusu, Storyriders Inc’den Dai Sato ve Naruki Nagakawa tarafından yazılırken görseller ünlü çizgi roman sanatkarı David Nakayama tarafından hazırlandı.Oyunun süper seslendirme takımı de dahil olmak üzere grupta yer alan başka isimler ileriki tarihlerde açıklanacak.
 
Daha fazla bilgi için lütfen https://www.konami.com/games/contra/og/eu/en/adresini ziyaret edin ve X, Facebook ve öteki toplumsal medyada @Konami ve @wayforward’ı takip edin.
 
 
 
basın bülteni 

Comments are closed.