google-pixel-9-pro-tasarimi-sizdirildi-iphone-15-pro-max-ile-yan-yana-lrYGlLJI.webp

Google Pixel 9 Pro tasarımı sızdırıldı! iPhone 15 Pro Max ile yan yana

Google, geçen yıl Pixel 8 serisini tanıtarak akıllı telefon pazarındaki varlığını bir defa daha hatırlattı. Şirket, bu sene ise Pixel 9 serisi ile karşımıza çıkacak. Merakla beklenen modeller ile ilgili şimdiye kadar birçok tez ortaya atıldı. Son olaraksa Google Pixel 9 Pro tasarımı ortaya çıktı. İşte ayrıntılar…

Karşınızda Google Pixel 9 Pro tasarımı

Ortaya çıkarılan Google Pixel 9 Pro dizaynına baktığımızda akıllı telefonun tıpkı selefi üzere hap halinde bir kamera kurulumuna sahip olacağını görüyoruz. Bu heyetimde üç tane kamera mevcut olacak. Çözünürlükleri bilinmiyor.


Google Pixel 9 Pro – iPhone 15 Pro Max – Google Pixel 9 Pro

Telefonun sağ tarafında güç düğmesi ve ses düzeyini artırma / azaltma düğmeleri olduğu görülüyor. Alt kısımda ise USB-C yuvası ve hoparlör çıkışı yer alacak. Doğal kullanıcılar, bu pozisyonlandırmaya aslında alışmış durumda. Tüm bu ayrıntılara nazaran aygıtın tasarım bakımından kıymetli bir yenilik sunmayacağını söyleyebiliriz.

Üç modelden oluşacağı tez edilen Google Pixel 9 serisinin ekim ayında gerçekleşmesi olası Made By Google 2024 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Yeni akıllı telefonların ne kadar ilgi çekeceğini ise daima birlikte göreceğiz.

Google, yeni seri ile akıllı telefon pazarındaki varlığını bir kere daha hatırlatacak. Pekala ya siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Google Pixel 9 Pro modelinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Comments are closed.