the-witcherin-5-donemi-son-donem-mu-olacak-r3wQwIKr.jpg

The Witcher’ın 5. dönemi, son dönem mu olacak?

Netflix’te çok sevilen bir dizinin daha sonu geliyor. Andrzej Sapkowski’nin tıpkı isimli romanlarından uyarlanan The Witcher, yayıncı kuruluşun açıklamasına nazaran 5. dönem ile yayın hayatına son verecek.

Netflix, haberi Liam Hemsworth’un Rivialı Geralt rolüne birinci sefer dahil olduğu 4. döneminden kısa bir görüntü yayınlayarak doğruladı. Açıklamaya nazaran dizinin 4. ve 5. dönemleri art geriye çekilecek ve Sapkowski’nin Baptism of Fire, The Tower of the Swallow ve Lady of the Lake isimlerindeki üç kitabından uyarlanacak.

Witcher’ın yaratıcısı Lauren Schmidt Hissrich, Liam Hemsworth’ün başını çektiği ve ortalarında birbirinden başarılı yeni oyuncuların da yer aldığı harika bir takımla çekimlere başlamaktan büyük gurur duyduğunu lisana getirdi. Ayrıyeten Andrzej Sapkowski‘nin kitaplarını tatmin edici bir sonuca ulaştırabildikleri için çok heyecanlı olduklarını söyleyen Hissrich, öykünün nasıl sona erdiğini görmek için izleyicilerin izlemeye devam etmesini istedi.

Dizide Geralt rolündeki Hemsworth’ün yanı sıra Anya Chalotra, Freya Allan ve Joey Batey; Yennefer, Ciri ve Ozan Jaskier rolleriyle ekranlara dönerken, The Matrix’ten Laurence Fishburne ve District 9’dan Sharlto Copley üzere yeni konuk oyuncular da yer alacak.

Tags: No tags

Comments are closed.