ghost-of-tsushima-pc-sistem-ihtiyaclari-aciklandi-cO7C6Kep.jpg

Ghost of Tsushima PC Sistem İhtiyaçları Açıklandı

 
Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ve geliştiriciliğini Sucker Punch Productions ve Nixxes Software grubunun üstlendiği Ghost of Tsushima Director’s Cut’ın PC sürümü için sistem ihtiyaçları açıklandı. Açıklanan ayrıntılara nazaran oyunun yeni sürümü PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarında yer alan Legends modu için çapraz oyun dayanağına, yeni bir kostüme ve daha fazlasına sahip olacak.
 
Ghost of Tsushima’nın PC sürümü çok bekleniyor
 
 
 
Ghost of Tsushima Director’s Cut’ın PC sürümü tam bir oyun tecrübesini sunacak. Ortaya çıkan ayrıntılara nazaran Director’s Cut içerisinde Iki Island genişleme paketi ile işbirliğine dayalı çevrimiçi çok oyunculu Legends modu yer alacak. Legends modu içerisindeki oyuncular PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarındaki oyuncularla grup kurabilecek ve irtibata geçebilecek. Öbür taraftan moda erişmek için PlayStation Network hesabınızda oturum açmanız gerekecek.
 
Açıklanan sistem ihtiyaçlarına bakacak olursak, oyunu 720p’de 30 fps ile oynamak için PC oyuncularının en az 8 GB RAM’e, Intel Core i3-7100 yahut AMD Ryzen 3 1200 işlemciye ve NVIDIA GeForce GTX 960 yahut AMD Radeon RX 5500 XT bir ekran kartına gereksinimi olacak. Ayrıyeten 75 GB’lık boş disk alanı da gerektirecek. Nixxes stüdyosu tarafından PC platformuna portlanan bu oyun için SSD kullanımı öneriliyor.
 
Ghost of Tsushima Director’s Cut şu anda PlayStation 4 ve PlyStation 5 için mevcut ve 16 Mayıs’ta Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürülecek. 
 
 

Comments are closed.