ghost-of-tsushima-gibisi-where-winds-meet-kapali-betasi-basliyor-6KbLdxMM.jpg

Ghost of Tsushima Gibisi Where Winds Meet Kapalı Betası Başlıyor

 
Everstone Games tarafından oyunculara sunulacak olan Where Winds Meet’in birinci kapalı PC betası duyuruldu. Açıklanan ayrıntılara nazaran 19 Nisan’da beta başlayacak ve bu duyuruyu kutlamak için aşağıda izleyebileceğiniz yeni bir oynanış fragmanı da mevcut durumda.
 
Açık dünya aksiyon macera tecrübesi sunacak 
 
 
 
Where Winds Meet, temel olarak aksiyon, macera ve dövüş sanatlarını birbirine harmanlayan bir yapı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyunda açık bir dünya yer alıyor ve üçüncü şahıs kamera bakış açısıyla ilerlemeye çalışıyoruz. Genel olarak oyuncular, fragmanlardan ve ekran imajlarından gördükleri kadarıyla bu oyun için Ghost of Tsushima ile Assassin’s Creed’in karışımı benzetmesinde bulunuyor.
 
Geliştirici grup oyunda 600 özgün antika bileşen ve ilgi cazibeli bir etraf sistemi bulunduğunu belirtiyor. Oyuncular genel manada tüm dünya ile etkileşime girebiliyor ve yaptıkları atılımlarla bir arada değişkenlik gösteren ögelerle karşılaşabiliyor. Tıpkı vakitte oyuncular burada hayatta kalmaya çalışıyor ve hangi meslekte ilerlemek istiyorlarsa ona nazaran seçim yapabiliyor.
 
 

Comments are closed.