gelecek-haftanin-fiyatsiz-epic-games-oyunlari-sizdirildi-upTNcFNp.jpg

Gelecek Haftanın Fiyatsız Epic Games Oyunları Sızdırıldı!

 
Oyuncuların uğrak noktası Epic Games her hafta kullanıcılara fiyatsız oyun ve oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Artık ise gelecek hafta bizlere sunulacak oyunların sızdırıldığını aktarabiliyoruz.
 
Epic Games kullanıcıları mutlu etmeye devam ediyor
 
 
 
Twitter üzerinde yer alan ve daima olarak yanlışsız bir formda oyunları sızdıran Billbil-kun yeni bir gönderi ile bir arada gelecek hafta hangi oyunların fiyatsız olarak sunulacağını ortaya çıkardı. Bu kapsamda Lisa: The Painful Definitive Edition ve Industria ücretsiz bir biçimde bizlere sunulmak üzere bekliyor. Oyunlar 25 Nisan’dan 2 Mayıs tarihine kadar Epic Games kütüphanesine eklenebiliyor ve kalıcı olarak sizin olabiliyor.
 

Öte yandan bugün Türkiye saati ile 18:00’e kadar Ghostrunner isimli oyunu Epic Games kütüphanenize fiyatsız bir biçimde ekleyebilirsiniz. Belirttiğimiz saatin akabinde The Big Con ve Town of Salem 2 isimli oyunlara ücretsiz bir biçimde sahip olabileceksiniz. Bu oyunlar bir hafta müddetle fiyatsız olarak sunulacak ve kütüphanenize eklediğiniz takdirde kalıcı olarak sahibi olabileceksiniz.

Comments are closed.