galaxy-z-fold-6-render-imgeleri-sizdirildi-FdjqEdpZ.jpg

Galaxy Z Fold 6 render imgeleri sızdırıldı!

Yılın Samsung’un en yeni sızıntılarını ve render imgelerini gördüğümüz devrine gelmiş bulunmaktayız. Galaxy Z Fold 6, render imajları sızdırılmasıyla karşımıza çıktı. Gelin dizaynına birlikte göz atalım.

Samsung Galaxy Z Fold 6 render imajlarında köşeli karşımıza çıkıyor

OnLeaks tarafından SmartPrix aracılığıyla paylaşılan yeni render imajları, yaklaşan Galaxy Z Fold 6’nın çok hafif bir tasarım değişikliği yaşadığını gösteriyor. Birinci dikkat çeken şey genel form. Render sızıntısında, Galaxy Z Fold 6’nın her köşesi rahatlıkla görülebiliyor ve evvelki modele nazaran çok daha keskin kenarlara sahip.

Galaxy Z Fold 5, hafif yuvarlak kenarlara sahipti. Galaxy Z Fold 6’ya ilişkin renderlar karşımıza çıkarıyor ki bu model, S24 Ultra yahut eski bir Galaxy Note’tan esinlenen bir dizayna sahip.

Katlanabilir ekranın dış kenarları da telefona dik olarak kare biçiminde pozisyonlandırılmış. Bu da birebir S24 ve S24+ üzere kenarları düzleştirerek telefona daha çağdaş bir görünüm kazandırıyor.

Galaxy Z Fold 6’nın beklenenden biraz daha geniş olması bekleniyor. 153.5 x 132.5 mm boyutunda olacak. Genişlik farkı, yan tarafında 2,6 mm, katlandığında ise 1,3 mm boyuta sahip. Fold 6, emsal lakin daha az çok bir farkla biraz daha kısa görünüyor. Açıkken kalınlığı 6.1 mm olan tıpkı kalınlıkta olduğu ve tekrar bir S Pen yeri olmadığı görülüyor.

Daha evvelki sızıntılar, Fold 6’nın dış ekranının en-boy oranını ayarlaması olası olduğunu belirtmişti. Şayet bu yeni özellikler ve renderlar doğruysa, bu değişikliğin beklediğimiz kadar değerli olmayabileceği görünüyor. Sızdırılan imgelerde ön ekran, Fold 5’te olduğundan biraz daha geniş görünüyor.

Ayrıca, daha uygun fiyatlı bir Galaxy Z Fold 6 varyantıyla ilgili söylentiler de mevcut. Bu durumda aygıtın beklenen değiştirilmiş ön ekran imaj en-boy oranını sunması da beklenen. Şu anda pek çok şey belirsizliğini koruyor, fakat Samsung’un bu yıl Galaxy Z Fold 6’yı tanıtacağında ayrıntılar belirginleşecek.

Siz ne Galaxy Z Fold 6 render manzaraları hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Comments are closed.