galaxy-s24-ultra-gokyuzunden-dustu-pekala-saglam-cikti-mi-Kg5yIRsM.jpg

Galaxy S24 Ultra, gökyüzünden düştü! Pekala sağlam çıktı mı?

Samsung, bu yılın ocak ayında gerçekleştirdiği Unpacked etkinliğinde yeni Galaxy S24 serisini tanıttı. Serinin en zirve modeli Galaxy S24 Ultra ise özellikleri ile dikkat çekmeyi başardı. Hatta pazardaki rekabeti bile kıymetli düzeyde etkiledi. Pekala Samsung Galaxy S24 Ultra ne kadar güçlü? Yakın vakitte yaşanan bir olay, bu soruya karşılık verdi.

Samsung Galaxy S24 Ultra, 3 bin 657 metreden düştü!

Paraşütle atlama ve tüplü dalış üzere macera dolu aktivitelerle ilgilenen Frank Carballido isimli bir kişi, Instagram hesabından paylaştığı bir görüntüde paraşütle atlarken yaşadığı inanılmaz bir anı kaydetti. Görüntüde Carballido’nun Galaxy S24 Ultra model telefonunu yüksekten düşürdüğü görüldü. Bu görüntü ile birlikte aygıtın sağlam olup olmadığı gözler önüne serildi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Frank Carballido (@frankcarballido97)’in paylaştığı bir gönderi

Carballido’nun belirttiğine nazaran telefon, cebinden çıkıp aşağı gerçek düşmeye başladığında tam 12 bin feet yani 3 bin 657 metre yükseklikteydi. Bu, gökyüzünden yere düşen bir telefonun sağlam kalabilmesi için neredeyse imkansız bir yükseklik. Buna dayanacak telefon modeli pek fazla yok.

yere indikten sonra telefonunun kayıp olduğunu fark Carballido, Neyse ki Google‘ın Cihazımı Bul özelliğini kullanarak aygıtın yerini tespit etmeyi başardı ve pozisyonu bisikletle takip ederek kaybolan telefonunu buldu.

Neyse ki Samsung Galaxy S24 Ultra‘yı bulduğunda aygıtın hala çalışır ve hatta şarj düzeyinin yüzde 65 düzeyinde olduğunu gördü. Kişi, telefonda bir çizik bile olmadığını tabir etti. Böylece Samsung‘un yeni Android amiral gemisi, dayanıklılığıyla dikkat çekmeyi başardı.

Peki siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.