fragman-olmasa-gta-6-sanilacak-inanilmaz-gta-v-8k-modu-juSA231u.jpg

Fragman Olmasa GTA 6 Sanılacak İnanılmaz GTA V 8K Modu

Grand Theft Auto V oyun dünyasının gelmiş geçmiş en tanınan üretimlerinden biri ve çok uzun vakittir da mod toplulukları oyun için çeşitli modlar sunuyorlar. Digital Dreams tarafından yayımlanan görüntüde oyun, birkaç modla birlikte geliyor. Bu modlar ortasında yer alan ışın izleme modu ve karmaşık görsel efektleri oyuna getiren Rewrite V mod ile birlikte GTA V, yesyeni grafik özellikleriyle 8K olarak karşımıza çıkıyor. O denli ki GTA 6 fragmanı çıkmasa ve bu görüntü birden internette belirse GTA 6 sızıntısı sayılabilirdi. 

İşte 8K kalitesinde GTA V

Uzun bir bekleyişin akabinde geçtiğimiz yılın sonlarında GTA 6’nın fragmanı yayımlanmış ve 24 saat içerisinde en çok izlenen müzik kategorisi dışı görüntü olarak rekor kırmıştı. Her ne kadar oyunun kesin çıkış tarihi muhakkak olmasa da 2025 yılında karşımıza çıkacağı biliniyor. Elbette ki bu kadar büyük bir oyundan ve bu kadar uzun bir vakit aralığından bahsederken gecikmeler yaşanması ihtimalini de göz önüne almak gerekiyor. 

Grand Theft Auto V, şu anda tüm dünyada bilgisayarlarda, PlayStation 4 ve 5’te, Xbox Series X/S’te, Xbox One ve Xbox 360’ta oynanabiliyor. Görünüşe nazaran de yeni oyun piyasaya çıkana kadar oynanmaya ve modlarla süslenmeye devam edecek. 

Comments are closed.