fiyat-performans-odakli-xiaomi-pad-6s-pro-kuresel-yolunda-xuzBN2IJ.jpg

Fiyat performans odaklı Xiaomi Pad 6S Pro küresel yolunda!

Tablet pazarındaki çalışmalarını sürdüren Xiaomi cephesinde Pad 7 serisi için çalışmalar süratle devam ediyor. Son gelen bilgiler markanın Pad 6 serisine bir ekleme yapmayı planladığı istikametinde. Hatta ilgili aygıtın Xiaomi Pad 6S Pro olarak isimlendirileceği ve yakında tanıtılacağı söyleniyor. Son olarak tabletin kıymetli bir eşiği aştığını belirtelim.

Xiaomi Pad 6S Pro SDPPI data tabanında

Yaklaşan Xiaomi Pad 6S Pro, 24018RPACG model numarasıyla SDPPI bilgi tabanında ortaya çıktı. Liste, tabletin rastgele bir özelliğini ortaya çıkarmazken, küresel pazarlarda da piyasaya sürüleceğine dair çok değerli ayrıntıları kullanıcılarla paylaşıyor.

Xiaomi Pad 6s Pro‘nun sızdırılan görseline bakacak olursak, aygıtın Pad 6, Pad 6 Pro ve Pad 6 Max’in de ortalarında bulunduğu Pad 6 serisine misal bir tasarım çizgisini izleyeceğini söyleyebiliriz. Bunun dışında tabletin markanın yakında satışa süreceği Xiaomi SU7 otomobiliyle uyumlu çalışacak biçimde tasarlandığı tabir ediliyor.

Sızıntı ayrıca Pad 6s Pro‘nun 12,4 inç ekrana sahip olacağını da ortaya koyuyor. Bununla birlikte 144 Hz yenileme suratı sunan bir LCD panel olacak. İşlemci koltuğunda ise Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2’den güç alacak. Dahası, 120W süratli şarjı destekleyen 10.000 mAh’lik bir pilden besleneceği söyleniyor.

Xiaomi Pad 6SPad 6 serisine ait olduğundan aygıtın birçok teknik özelliğinin diğer modellere misal olması beklenen. Münasebetiyle Pad 6S Pro’nun art tarafında 50 Megapiksel + 2 Megapiksel çift kamera konseyimi, 20 Megapiksel selfie kamerası ve son olarak dörtlü hoparlör sistemiyle sahip olması bekleniyor. Aygıtın tanıtım tarihinin ise 22 Şubat olduğu belirtiliyor.

Comments are closed.