f1-24un-cikis-tarihi-aciklandi-Xdj8ryN3.jpg

F1 24’ün Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Yayıncılığını Electronic Arts’ın ve geliştiriciliğini Codemasters’ın üstlendiği yarış oyunu F1 24’ün çıkış tarihi açıklandı. Açıklanan bilgilere nazaran oyun 31 Mayıs tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, Epic Games Store) için piyasaya sürülecek.
 
Yeni dönem dikkat cazip içeriklerle gelecek 
 
 
 
Oyunun standart sürümüne ek olarak 3 gün erkenden erişebileceğiniz, VIP Podyum Kartı ve bir aylık F1 TV Pro (yalnızca Amerika Birleşik Devletleri) hizmetini elde edebileceğiniz Champions Edition 90 dolarlık fiyattan satışa sunulacak. Bu sürüm içerisinde birebir vakitte F1 World aktifliklerine özel erken erişim, iki yeni ekip simgesi, 18.000 PitCoin (oyun içi para birimi) ve “F1 World Bumper Pack” yer alacak.
 
F1 Serisinin yeni dönemi ile bir arada karşılaşabileceğimiz bu imal gelişmiş özellikleri, sürüş takviyesini, yeni aktiflikleri ve daha fazlasını bizlere sunmaya hazırlanıyor. Oyunun ayrıyeten tam tanıtımı Nisan ayı içerisinde yapılması planlanıyor. Ek olarak şu anda bir duyuru fragmanı yayınlanmış durumda. Bu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Duyuru fragmanı 
 
 

Comments are closed.