rise-of-the-roninin-yeni-fragmani-dovus-sistemine-odaklaniyor-yxwcNS63.jpg

Rise of the Ronin’in Yeni Fragmanı Dövüş Sistemine Odaklanıyor

 
Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın üstlendiği ve geliştiriciliğini Team NINJA takımının yaptığı açık dünya aksiyon macera oyunu Rise of the Ronin için yeni bir fragman yayınlandı. “Combat Vignette” ismindeki bu yeni fragman oyunun dövüş ve aksiyon sistemine odaklanıyor. Böylelikle hangi biçimde hareketler sergileyeceğiniz ve nasıl kombolar yapabileceğiniz gözler önüne seriliyor.
 
Rise of the Ronin beklenen oyunlar ortasında yer alıyor
 
 
 
Fragman içerisinde yakın dövüş ve menzilli dövüş sistemleri bizlere aktarılıyor. Tıpkı vakitte iki farklı dövüş sistemi içerisinde de değişik hareketler sergilemeniz ve zincirleme vuruşlar yapabilmeniz mümkün olacak.
 
Açık dünya içerisinde gezip tozabileceğiniz ve tıpkı vakitte farklı bölgelere girerek düşman çeşitliliğinin değişiklik gösterdiği bu üretimde düşmanları nasıl alt edeceğiniz büsbütün size kalmış.
 
Beklenen imaller ortasında yer alan ve başka taraftan Türkçe lisan takviyesi ile sunulacak olan Rise of the Ronin, 22 Mart tarihinde PlayStation 5 konsolu için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişleri açık durumda ve 2.000 Türk lirasından ön sipariş verebilirsiniz.
 
Dövüş odaklı fragman
 
 

Comments are closed.