f1-24u-ayrintilandiran-birinci-fragman-yayinlandi-7QeDrnjR.jpg

F1 24’ü Ayrıntılandıran Birinci Fragman Yayınlandı

 
Electronic Arts tarafından oyunculara sunulacak olan yarış oyunu EA Sports F1 24 için yeni ayrıntılar ortaya çıktı ve bu ayrıntılar birebir vakitte yeni fragmanla bizlere sunuldu. Oyun serinin evvelki oyunlarına nazaran daha erken bir tarihte yani 31 Mayıs’ta piyasaya sürülecek ve PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ile PC platformları için satışa sunulacak.
 
F1 24, Dynamic Handling isimli temel bilhassa geliyor
 
 
 
EA Sports F1 24 yeni özelliklerle bir arada ön plana çıkmaya hazırlanıyor. Açıklanan ayrıntılara nazaran en temel yenilik EA Sports Dynamic Handling ismini taşıyor. Bu sistem aracın tekerleğinden dış şartlara kadar her bir durumu gerçekçi bir halde bizlere yansıtmayı hedefliyor. Büsbütün yeni ve yükseltilmiş lastik modelleri, gelişmiş aerodinamik simülasyon ögeleri ve yeni motor seçenekleri ile bir arada üst seviye bir sürüş tecrübesini sunmayı istiyor.
 
Oyunda dinamik şartlar bulunuyor ve her pist içerisinde değişen şartlara ayak uydurmanız gerekiyor. Her bir çeşit farklı bir tecrübesi bünyesinde barındıran üretimde birebir vakitte gerçekçi bir hissiyatla yarışları sürdürebiliyorsunuz. Yarış tecrübesini bir üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bu imal hayranlar tarafından bir oldukça bekleniyor.
 
 

Comments are closed.