erdi-ozuag-ile-honor-magic-6-pro-degerlendirmesi-cok-mu-duzgun-qL2XKJDn.jpg

Erdi Özüağ ile Honor Magic 6 Pro değerlendirmesi! – Çok mu düzgün?

Honor, yeni amiral gemisi Honor Magic 6 Pro’yu İstanbul’daki Four Seasons Hotel’de düzenlenen büyük bir lansmanla tanıttı. Aktiflik, Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu bölgesinden de iştirakçileri ağırladı. İşte Erdi Özüağ ile Honor Magic 6 Pro değerlendirmesi…

Honor Magic 6 Pro değerlendirmesi

Honor Magic 6 Pro, Türkiye’de ve bölgesel pazarda markanın tanınırlığını artırma emeli taşıyor. Telefon, piyasaya çıkışının birinci gününden itibaren Türkiye’de test aygıtı olarak dağıtıldı ve birçok kullanıcı tarafından denendi. Bununla birlikte aygıt, bilhassa pil performansı ve ekran kalitesi açısından dikkat çekiyor.

Telefonun Türkiye fiyatı 59 bin 999 TL olarak açıklandı. Honor, bu fiyatlandırma ile başka amiral gemisi modelleriyle rekabet etmeyi hedefliyor. Fiyatın yanı sıra, kutu içeriğinde 100 watt’lık şarj adaptörü, kılıf üzere aksesuarlar ve 6 bin TL bedelinde bir saat üzere ikramlar de sunuluyor.

Honor’un Türkiye’deki pazarlama stratejileri ortasında, yüksek kaliteli eserleri uygun fiyatla sunarak kullanıcıların ilgisini çekmek yer alıyor. Bu strateji, markanın Türkiye pazarında yüzde 300 oranında bir büyüme kaydetmesine imkan tanıdı. Honor yetkilileri, markanın büyüme suratının öteki rakiplerinden çok daha fazla olduğunu ve bu süratle pazardaki yerini sağlamlaştırmayı hedeflediğini belirtti.

Honor Magic 6 Pro, 5000 nit ekran parlaklığı ile bilhassa güneş altında kullanımda üstün bir performans sergiliyor. Aygıtın kamerası da yüksek çözünürlüğü ve çeşitli fotoğraf modları ile dikkat çekiyor. Ayrıyeten telefonun ön kamerası 4K görüntü kaydı yapabiliyor, bu da içerik üreticileri için değerli bir özellik. Honor Magic 6 Pro’nun küresel pazarda da benzeri bir ilgi görmesi ve markanın milletlerarası alanda rekabet gücünü artırması bekleniyor.

Comments are closed.