cities-skylines-2-dlcsini-satin-alanlara-para-iadesi-yapiliyor-sVTCt2Ft.jpg

Cities Skylines 2 DLC’sini Satın Alanlara Para İadesi Yapılıyor

 
Cities: Skylines serisini çabucak hemen herkes bilir. Simülasyon ve inşa etme mekaniklerini bir ortaya getiren serinin yeni oyunu Cities: Skylines 2 için yeni gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde dikkat cazip bir ek paketin yayınlandığını aktarabiliyor. Lakin bu içerik ne yazık ki kullanıcılar için tam bir hayal kırıklığı olarak nitelendiriliyor.
 
Beach Properties paketi son derece olumsuz tenkitlerle karşılaştı
 
 
 
Geliştirici Colossal Order, yaptığı açıklamayla birlikte yayınladıkları ek paket için kullanıcılardan özür diliyor. Zira hem içerik bakımından hem de başka ögeler bakımından ne yazık ki yeni DLC istenileni veremiyor. Bu kapsamda geri iadeler de onaylanıyor. Yapılan açıklamayla birlikte içerik paketi ana oyuna dahil ediliyor ve büsbütün fiyatsız bir duruma getiriliyor. Münasebetiyle artık ana oyunun bir kesimi olarak yeni içeriğe erişebileceksiniz.
 
Geçtiğimiz Ekim ayında Cities: Skylines 2 çeşitli meselelerle bir arada PC için piyasaya sürüldü. Yaşanan bu durumun akabinde geliştirici grup performans güzelleştirmelerine ve kusur düzeltmelerine odaklandı. Sunulan güncellemeler sonrasında Ultimate Edition’da yer alan DLC’nin çıkışı ileri bir tarihe alındı.
 
Beach Properties paketi 25 Mart’ta piyasaya sürüldü. Yayınlanmasının akabinde Steam oyuncuları son derece olumsuz tenkitler yazmaya başladı. Bu durumun akabinde ek paket, oyuna büsbütün fiyatsız bir biçimde dahil ediliyor ve satın alanlara ise iade süreçleri gerçekleştiriliyor.
 

 

Comments are closed.