ekran-sorunu-tarih-oluyor-galaxy-s24-guncellemesi-yayinlandi-L3URhLFR.jpg

Ekran sorunu tarih oluyor! Galaxy S24 güncellemesi yayınlandı

Samsung, Galaxy S24 serisi için ekran güzelleştirmesi ve birtakım varsayılan kamera düzeltmeleri getirecek birinci güncellemeyi resmi olarak yayınlamaya başladı. İşte Samsung Galaxy S24 Android güncellemesi detayları…

Samsung, Galaxy S24 ailesi için Android güncellemesi yayınladı

Geçtiğimiz haftalarda açıklama yapan Samsung, Galaxy S24 kullanıcılarının karşılaştığı ekran ve kamera sorunlarını şubat ayında yayınlanacak güncelleme ile çözeceklerini duyurdu. Bugün yayınlanan güncelleme ile birlikte şirket, Galaxy S24 serisinde performans güzelleştirmelerine de yer verdiklerini belirtti.

Görüntüleme modunun gelişmiş ayarlarının içinde artık ekranınıza ne kadar canlılık uygulanmasını istediğinizi ayarlamanızı sağlayan bir ayar bulunuyor. Samsung, standart ayarın kâfi olduğu için bu özelliği manuel olarak yapmanız gerektiğini açıkladı.

ABD, İngiltere, Avrupa ve Hindistan başta olmak üzere birçok ülkede indirilebilir hale geldi. Güncellemenin Şubat 2024 güvenlik yamasıyla birlikte geldiğini belirtelim.

Bir Samsung moderatörüne nazaran değişikliklerin tamamı ise şu formda:

  • Daha Parlak Art Işık Çekimleri: Solgun fotoğraflara elveda deyin! Yüksek piksel modu artık parlak sahnelerde daha güzel bir istikrara sahip fotoğraflar çekebileceksiniz.
  • Daha Keskin Metin Yakınlaştırmaları (yalnızca Galaxy S24 Ultra): Yüksek büyütme oranlarında bile kristal netliğinde metinlerle her zamankinden daha yakına çekim yapabileceksiniz.
  • Ultra Akıcı Görüntü (yalnızca Galaxy S24 Ultra): Art kamera ile görüntü kaydında netlik ve detaylar artırıldı.
  • İç Yer Portre Geliştirmeleri (yalnızca Galaxy S24 Ultra): Daha parlak gölgeler, daha keskin yüzler; her vakit harika iç yer portreleri çekebileceksiniz.
  • Yemek Modu Fiesta: Daha varlıklı, daha canlı yemek fotoğrafları çekebileceksiniz.
  • Gece Modu Büyüsü: Daha doğal görünen gece çekimleri için gelişmiş doygunluk ve beyaz istikrarını deneyimleyebileceksiniz.
  • DNG Galeri Yakınlaştırma: Expert RAW uygulamasında yakınlaştırma yaparken gelişmiş manzara kalitesiyle fotoğraflarınızı daha da detaylı bir formda keşfedin.
  • Aksiyon Kahramanları (yalnızca Galaxy S24 Ultra): Geriden aydınlatmalı şartlarda süratli hareket eden objeleri daha keskin odaklama ve daha net detaylarla yakalayın.
  • Nesneler Parlıyor (yalnızca Galaxy S24 Ultra): Fotoğraf modunda optimize edilmiş pozlama ve renk sözüyle beşerler, çiçekler ve daha fazlası için parlaklık ayarı sorunu giderildi.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.