eaden-bir-darbe-daha-ea-play-pro-fiyati-zamlandi-aPzhUCrv.jpg

EA’den bir darbe daha! EA Play Pro fiyatı zamlandı

Dünyaca ünlü oyun şirketi Electronic Arts yahut kısa ismiyle EA tarafından sunulan abonelik tabanlı EA Play hizmeti, oyuncuların her ay tek bir ödeme yaparak birçok tanınan oyuna erişebilmesine imkan tanıyor. Bu servise üyelik için iki seçenek var. Bunlardan birincisi geçtiğimiz günlerde zamlanmışken, bugün ne yazık ki başka paketin de fiyatı arttı. İşte EA Play Pro fiyatı…

EA Play Pro fiyatı zamlandı: Ne kadar oldu?

Bilindiği üzere EA Play hizmeti için standart ve Pro formunda iki seçenek var. Geçtiğimiz günlerde yapılan artırımla birlikte standart paketin fiyatı yüzde 447 oranında artarak 40 TL‘den 219 TL‘ye çıktı. Bugün ise ek avantajlar sağlayan Pro seçenek için de bir artırım yapıldı.

Kısa müddet evvel yapılan artırımla birlikte EA Play Pro hizmetinin fiyatı 149,99 TL‘den 699 TL‘ye çıktı. Yüzde 312 oranındaki bu artırım, 10 Mayıs 2024 tarihinden itibaren geçerli olacak. Yani aboneliğinizi 9 Mayıs‘ta eski fiyattan yenileyebilirsiniz.

Söz konusu bu artırımın yalnızca Türkiye için yapılmadığını belirtelim. O denli ki EA Play aylık fiyatı Avrupa için 3,99 eurodan 5,99 euroya çıktı. EA Play Pro ise ayda 14,99 euro yerine artık 16,99 euro.

Peki siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? EA Play Pro kullanıcısıysanız aboneliğinizi devam ettirecek misiniz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.