ea-play-abonelik-fiyatina-artirim-geldi-iste-yeni-fiyatlar-vxztNUmN.jpg

EA Play abonelik fiyatına artırım geldi! İşte yeni fiyatlar

Steam’den, PlayStation Mağazasından, Xbox Mağazasından (hatta Game Pass’e dahil olarak) ve olağan ki EA’in kendisinden temin edebileceğiniz ve yüzlerce oyunu oynayabildiğiniz abonelik sistemi EA Play, her yerde büyük bir artırım aldı.

EA Play abonelik fiyatlarına yüzde 447 zam!

EA Play abonelik fiyatı, EA Games TL ile ödeme almayı bırakmadan evvel 40 TL idi. Daha sonra TL ile almayı bırakan abonelik hizmetinin fiyatı 20 dolar olarak belirlendi lakin mevcut aboneler bir müddettir birebir fiyatı ödüyorlardı.

Şimdi, EA’in abonelere gönderdiği e-postada yer alan bilgilere nazaran şirket, EA Play abonelik fiyatlarına yüzde 447 artırım yaparak 40 TL’den 219 TL’ye çıkardığını duyurdu. Alışılmış bu aylık fiyat.

Abonelik hizmetinin fiyatı hem PlayStation Mağazası hem de Xbox Mağazasında değişmiş olarak görünüyor. Lakin EA Play birebir vakitte Game Pass abonelik sistemine de dahil.

Onun fiyatı ise hala aylık 159 TL. Bu artırımın akabinde ya EA Play’in Xbox Game Pass bünyesinden çıkarılması ya da Game Pass abonelik fiyatlarına de artırım gelmesi bekleniyor. EA Play’in 12 aylık abonelik fiyatı ise 1.499 TL oldu, onu da unutmadan ekleyelim.

Siz bu artırım ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce Game Pass’e de artırım gelir mi? Gelirse hala kullanmaya devam eder misiniz? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Comments are closed.