dragons-dogma-ii-satislari-guncellendi-iste-yeni-sayi-3ANX6RIy.jpg

Dragon’s Dogma II Satışları Güncellendi: İşte Yeni Sayı

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma II’nin yeni satış sayıları açıklandı. Ayrıntılara nazaran oyun 2.5 milyon satış sayısını aşmış durumda. Başka taraftan Dragon’s Dogma serisinin toplam satışlarına bakacak olursak 10 milyon adede ulaştığını söyleyebiliriz.
 
Dragon’s Dogma 2 satmaya devam ediyor 
 
 
 
Dragon’s Dogma II, 22 Mart tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Oyunda üst seviyeye grafikler, animasyon stili, dövüş sistemi ve daha fazlası yer alıyor. Açık bir dünyada büyük bir maceraya atıldığımız bu üretimde süratli seyahat sistemi art planda kalıyor ve bu dünyayı koşarak yahut öbür araçlarla seyahat ederek keşfetmeye hazırlanıyorsunuz.
 
Serinin birinci oyunu 2012 yılında piyasaya sürüldü ve o günden bu yana seri 10 milyondan fazla sattı. Oyuncular tarafından sevilen yapıyı içeren bu oyunlar hala çok oynanmaya ve satmaya devam ediyor.
 

Öte yandan oyun çıkışı ile birlikte tenkitleri de beraberinde getirdi. Zira oyunda 21 farklı ek paketin bulunması hayranları bir oldukça hayal kırıklığına uğrattı. Öbür taraftan Cyberpunk ve The Witcher geliştiricisi CD Projekt, tek oyunculu oyunlarda mikro ödeme sisteminin hayli gereksiz olduğunu vurguladı.

Comments are closed.