dragons-dogma-2ye-ilac-uzere-mod-suratli-seyahat-modu-yayinlandi-V4R5sUaR.jpg

Dragon’s Dogma 2’ye İlaç Üzere Mod: Süratli Seyahat Modu Yayınlandı

 
Capcom tarafından biz oyun severlere sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma 2 için yeni modlar yayınlanmaya devam ediyor. Artık ise ortaya çıkan yeni bir paket oyunda yer alan en büyük problemlerden birini ortadan kaldırıyor ve süratli seyahat sistemini getiriyor.
 
Tüm kıymetli pozisyonlara ışınlanabiliyorsunuz
 
 
 
Mod geliştiricisi ‘rthomasv3’ tarafından bizlere sunulan yeni mod içerisinde tüm değerli pozisyonlara ışınlanabiliyor ve büyük oranda vakitten tasarruf edebiliyorsunuz. Işınlanırken yalnızca kendinizi değil birebir vakitte takım üyelerini de dahil edebiliyor ve direkt daima birlikte süratli seyahat sistemini kullanabiliyorsunuz. Bu sayede ışınlanmak için artık rastgele bir taşa yahut kristale gerek kalmıyor.
 
Bildiğiniz üzere Dragon’s Dogma 2 içerisinde hudutlu sayıda ışınlanma taşları bulunuyor. Bu taşları elde etmek için bir epey uğraş vermeniz gerekiyor (Ayrıca para vererek DLC halinde alabiliyorsunuz). Aslında geliştirici grup oyunda rastgele bir süratli seyahat sistemini uygun bulmadığı için oyuncular daha çok bir yerden bir yere gitmek için koşabiliyor yahut uygun bir binek araç kiralayıp ilerlemek durumunda kalıyor. Fakat bunlar epey yavaş.
 
Mod dikkatinizi çektiyse buradan indirebilir ve süratli seyahat sistemi ile birlikte oyunda kıymetli bölgelere direkt ışınlanabilirsiniz. Fakat oyunun keyfini geze geze keşfede keşfede çıkarmak istiyorsanız bu modu es geçebilirsiniz.

Comments are closed.