dragons-dogma-2-icin-hd-doku-paketi-yayinlandi-Vi2PlYJt.jpg

Dragon’s Dogma 2 İçin HD Doku Paketi Yayınlandı

 
Capcom tarafından biz oyun severlere sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma 2 için yeni bir doku paketi yayınlandı. Evvelden yayınlanan paketlerin bilakis bu sürüm içerisinde tüm ortamları elden geçiren bir yapı yer alıyor. Münasebetiyle daha yeterli ortamlara sahip olmak isterseniz bu moda bir göz atmanızda yarar var.
 
Mod paketi 1313 yapıyı elden geçiriyor 
 
 
 
Detaylara girecek olursak mod geliştiricisi ‘Nvidiaforever2’ tarafından bizlere sunulan bu paket 2.2 GB’lık bir boyuta sahip. Biraz daha keskin ortamlar istiyorsanız bu modu kurabilirsiniz. Mod geliştiricisinin belirttiğine nazaran oyunda yer alan 1313 evrak elden geçiriliyor ve orijinalde bulunan varlıkların iki kat daha uygunlaştırılmış versiyonlarıyla karşılaşabiliyoruz. Birebir vakitte yapay zeka araçlarının kullanıldığı bu doku paketiyle orjinal yapının korunduğunu aktarabiliyoruz.
 

Mod geliştiricisi paketle birlikte gelen değişiklikleri sergilemek için rastgele bir ekran manzarasını yazık ki paylaşmadı. Başka taraftan modu kurduktan sonra elbette sisteminize (Vram) daha fazla yük bindirileceğini de unutmayın. Mod dikkatinizi çektiyse buradan bağlantıya tıklayabilir ve ayrıntıları bir göz atabilirsiniz.

Comments are closed.