dijital-pazarlama-ve-seo-alaninin-onde-gelenlerini-bir-ortaya-getiren-seo-vibes-on-tour-4sM2UXxd.jpg

Dijital Pazarlama ve SEO Alanının Önde Gelenlerini Bir Ortaya Getiren “SEO Vibes on Tour” İstanbul’a Geliyor

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) internetteki içeriklerinizi öne çıkarmada çok tesirli olduğu için hayati kıymete sahip. Bu nedenle de internet üzerinde faaliyet gösteren neredeyse herkes, SEO’dan yararlanıyor. Alışılmış ki bu kadar kıymetli bir bahiste birçok değerli aktiflik de gerçekleştiriliyor.

SEO Vibes on Tour da bunlardan biri. Dijital dünyanın önde gelen isimlerini ve en yeni trendlerini bir ortaya getiren aktiflik serisinin yeni durağı İstanbul olacak. Aktiflik, geçen sene de ülkemize uğramıştı.

SEO Vibes on Tour etkinliğinde neler var?

Dünya genelinde birçok başarılı tertibe imza atan SEO Vibes on Tour, dijital pazarlama ve SEO alanındaki profesyonelleri toplayacak. Bu alanlara istikamet veren isimler konuşmalar düzenlenecek. İştirakçiler ortasında dijital ajanslar, SEO bölümü çalışanları, e-ticaret firmaları üzere birçok firma ve kişi yer alacak.

Etkinlikte konuşmaların yanı sıra interaktif panel tartışmaları, özel sunumlar ve en yeni SEO stratejilerinin de ele alındığını göreceğiz. Tıpkı vakitte temas imkânı kurulmasını sağlayacak kahvaltı üzere aktiviteler de gerçekleştirilecek. Aktifliğe katılmak isteyenler, buradaki irtibat üzerinden bilgi alıp kayıt yaptırabilir.

SEO Vibes on Tour aktifliği ne vakit?

Etkinlik, 18 Nisan 2024 tarihinde İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan Point Hotel Barbaros’ta gerçekleştirilecek. Tertip, saat 09.00’da kahvaltı ile başlayacak ve 14.30’a kadar devam edecek.

Comments are closed.