call-of-duty-cagdas-warfare-3-hafta-sonu-boyunca-fiyatsiz-oynanabilir-oldu-wlUkZ3Tu.jpg

Call of Duty Çağdaş Warfare 3, Hafta Sonu Boyunca Fiyatsız Oynanabilir Oldu

Call of Duty serisinin, heyecanla beklenmesine rağmen sert tenkitlerin amacı olmayı başaran en son üyesi Modern Warfare 3, hem oynanış hem de optimizasyon konusunda sorunlarla çıkmıştı. Oynanış kısmındakilere tam olarak sorun diyemeyiz, çünkü şirketin kendi kararlarıyla ortaya çıkmışlardı. Ama kelam konusu kararlar, oyuncuların gözünde pek karşılık bulmadı. 

Yine de Çağdaş Warfare 3, Call of Duty’e yaraşır halde çok sayıda oyuncuya ulaştı. Hâlâ da yeni dönem güncellemeleriyle canlı tutulan oyun, yakın vakitte 3. dönem güncellemesini aldı. Bununla birlikte oyunu satın alıp almamak ortasında kalan şahıslar içinde CoD MW3, fiyatsız oynanabilir hâle geldi.

Hafta sonu boyunca Call of Duty Çağdaş Warfare 3, fiyatsız.

Sledgehammer Games tarafından çıkarılan ve inişli çıkışlı yollardan geçen Çağdaş Warfare 3, 3. dönem güncellemesiyle karşımıza geldi. Oyuncular, çok oyunculu modda 9 harita ve 5 oyun modunu bu dönem deneyimleyebilecek. Oyunu deneyimlemek isteyenler için de 8 Nisan’a kadar fiyatsız oynanabileceğini belirtelim.

Call of Duty Çağdaş Warfare 3, Steam’de 70 dolarlık fiyat etiketiyle satılıyor. Battle.Net üzerindeki fiyatı ise indirimsiz hâliyle 1.999 TL. İndirimde ise 1.299 TL’ye düşmüş durumda. Vault sürümünün indirimsiz hâli 2.799 TL iken indirimli hâli 2.099 TL’ye inmiş.

Hafta sonu oynayacak oyun bulamayanlar için cevher niteliğinde diyebiliriz.

Comments are closed.