devotion-gelistiricisinden-nine-solsun-pc-cikis-tarihi-aciklandi-ODSMk8id.jpg

Devotion Geliştiricisinden Nine Sols’un PC Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Geliştiriciliğini Red Candle Games’in üstlendiği yandan görünümlü aksiyon platformu Nine Sols’un çıkış tarihi açıklandı. Oyun 29 Mayıs tarihinde Steam platformu üzerinden PC için yayınlanacak.
 
Klasik platform ve aksiyon deneyimi 
 
 
 
Ödüllü ruhsal dehşet oyunları Detention ve Devotion’ın yaratıcılarından Red Candle Games tarafından biz oyun severlere sunulacak olan bu üretimde öykü odaklı bir yapının olduğundan bahsedebiliyoruz. Tıpkı vakitte aksiyon ve platform ögelerinin da ön planda olacağını ve ilgi cazip karakterlerin bize sunulacağını belirtebiliyoruz. Başka taraftan stüdyonun bugüne kadar en tezli projesi olduğu vurgulanıyor.
 
Oyunun özelliklerine bakacak olursak, düşmanları kesebiliyor, biçebiliyor, onlara direkt saldırabiliyor ve akınlarını savuşturabiliyoruz. Süratli dövüş sistemi ile bir arada bizlere sunulmak istenen üretimde klasik platform mekanikleri karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Karakterimizin ilgi cazibeli yeteneklerinin bulunduğu üretim Japon mangasından ilham alan orta sahnelerle harmanlanıyor. Birçok yeni karakterle tanışabileceğimiz oyunda çeşitli yükseltmeler yapabiliyor ve yeni yetenekler elde edebiliyoruz.
 
Çıkış tarihi fragmanı
 
 

Comments are closed.