kesif-aksiyon-oyunu-europa-ertelendi-9eEnnrJi.jpg

Keşif Aksiyon Oyunu Europa Ertelendi

 
Yayıncılığını Future Friends Games’in ve geliştiriciliğini Helder Pinto’nun üstlendiği Europa ne yazık ki ertelenmek durumunda kaldı. Açık dünya macera tecrübesini bizlere sunmayı hedefleyen bu üretim, evvelki süreçte 16 Nisan tarihinde bizlere sunulmak isteniyordu. Fakat şu anda yeni bir çıkış tarihi bulunmuyor.
 
Europa için şu anda bir çıkış tarihi bulunmuyor
 
 
 
Ortaya çıkan ayrıntılara ve söylentilere nazaran oyunun muhtemelen yaz aylarında piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Öteki taraftan birinci etapta Steam platformu üzerinden PC için yayınlanacak ve PC platformuna çıkışının akabinde konsol sürümleri de kullanıcılarla buluşacak.
 
Oyunun geliştiricisi Helder Pinto yakın vakitte paylaştığı bir gönderide şunları aktarıyor: “Erteleme kararı hayli güç bir karardı ve bu durum çok fazla tartışmanın ardından geldi. Europa projesi tek başıma oluşturduğum bir yan proje olarak başladı ve o vakitten bu yana geçen müddet içerisinde hayal edemeyeceğim kadar büyüdü. Fakat hala günlük işlerimizin yanı sıra akşamları ve hafta sonları bu oyun üzerinde bir oldukça çalışıyoruz. Fakat oyun beklediğimizden biraz daha geç yayınlanacak.”
 
 

Tags: No tags

Comments are closed.