dead-island-2-ve-3-oyun-daha-hafta-sonu-boyunca-xboxta-oynamasi-fiyatsiz-oldu-JbSHCLX4.jpg

Dead Island 2 ve 3 Oyun Daha, Hafta Sonu Boyunca Xbox’ta Oynaması Fiyatsız Oldu

Uzun mühlet Epic Games mağazası dışında bir mağazada karşımıza çıkmayan Dead Island 2, yakın vakitte Steam üzere farklı platformlara da geliyor. Bu gelişmeyi kutlamak isteyen Xbox, iki oyunu da 15-19 Şubat tarihleri ortasında gerçekleştirilecek olan Free Play Günleri kapsamında oynaması fiyatsız olarak kullanıcılarına sunuyor. Aktiflikte öbür oyunlar da yer alacak. 

İşte Free Play Günleri kapsamında fiyatsız oynanabilecek oyunlar:

  • Dead Island 2 (XOne/Xbox Series)
  • CODE VEIN (XOne/Xbox Series)
  • Warstride Challenges (Xbox Series)
  • Nickelodeon All-Star Brawl 2 (XOne/Xbox Series)

Dead Island serisi nasıl bir seri?

Yapımı uzun yıllar süren Dead Island 2, 2023 yılında piyasaya çıkmış ve büyük muvaffakiyet yakalamıştı. Bu adrenalin ve uğraş dolu oyunda bir zombi kıyametinde ayakta kalmaya çalışıyorduk. Oyunun ayrıyeten üç oyuncuya kadar destekleyen bir de co-op çok oyunculu modu bulunduğunu hatırlatalım. 

Dead Island oyunları dışında, anime usulü grafikleri ile dikkat çeken ve olumlu yorumlar alan Code Vein de fiyatsız oyunlar ortasında yer alıyor. Süratli FPS oyunlarını sevenlerin kesinlikle bir talih vermesi gereken Warstride Challenges ve sevdiğimiz karakterlerle dolu dövüş oyunu Nickelodeon All-Stars Brawl 2 de fiyatsız olarak denenebilecek oyunlar ortasında yer alıyor. Geriye yalnızca hafta sonu birinci hangisini oynayacağınızı seçmeniz kalıyor. 

Comments are closed.